Aktualności

Stylizacja na przyjęcia i imprezy – jak sobie ułatwić znalezienie idealnej?

Jest piątek wieczorem, a Ty przeszukujesz swoją garderobę, żeby dobrać odpowiedni strój, ale po prostu nie możesz znaleźć niczego, co by się nadawało na szałowy outfit. Brzmi znajomo? To rodzaj walki, którą toczą wszystkie kobiety, ale to wcale nie musi być tak skomplikowane! Możesz znacznie ułatwić sobie życie, dzięki sprytnym wskazówkom modowym, które pozwolą Ci wyglądać najlepiej w każdej sytuacji. Możesz dostosować swoje modowe wybory w oparciu o swój własny styl, typ sylwetki i osobowość. Czas więc na stylową lekturę, zapraszamy!

Wskazówka #1 Zanim odwiedzisz butik sklep – odwiedź swoją szafę!

Od tego powinnaś zacząć – nie ma miejsca na zmiany, jeśli sama się za to nie zabierzesz. Zatem od razu, jak skończysz czytać nasz poradnik:

  • otwórz szafę ,
  • przyjrzyj się swoim ubraniom,
  • zadaj sobie jedno proste pytanie: gdybyś była teraz w sklepie, co byś z tego kupiła?

Jest to bardzo prosta i dość skuteczna gra, w którą każda fashionistka powinna zagrać od czasu do czasu. Jeśli chcesz przestać spędzać godziny przed szafą, musi być schludna i dopasowana kolorystycznie – gromadzenie przypadkowych ubrań zawsze prowadzi do bałaganu. Jeszcze jedna mała wskazówka: wszystkie ubrania, które zdecydujesz się wyrzucić, nie powinny być wyrzucane – podaruj je komuś! W ten sposób poczujesz się z tym dobrze, robiąc coś dobrego dla innych i środowiska.

Wskazówka #2 Przed ważnymi wydarzeniami – planuj swoje stylizacje!

Nadchodzi wielkie wydarzenie? Nie czekaj na inspirację, ale odwiedź butik sklep Lalala z przygotowanym planem. Niezależnie od tego, czy dostałaś zaproszenie na ślub, czy po prostu bierzesz udział w eleganckim evencie, na pewno spędzisz dużo czasu na poszukiwaniu odpowiedniego stroju. Aby być skutecznym i zadowolonym z dokonanego wyboru, warto wybrać się na zakupy już z pomysłem na odpowiednią fryzurę, makijaż i buty – szerszy kontekst pozwoli stworzyć kreację z efektem „wow”, jakiego oczekujesz. Nie zapomnij też założyć ładnej bielizny – nie chcesz rezygnować z sukienki, która nie wygląda dobrze na Tobie, ponieważ nie zwróciłaś uwagi na odpowiednio dopasowany stanik, czy figi.

Wskazówka #3 Jeśli chcesz naprawdę wyglądać seksownie – zostaw miejsce na wyobraźnię!

Mówiąc o najważniejszych zasadach w kontekście przyjęć, czy wyjścia na miasto w piątkowy wieczór, warto wspomnieć o tych, które dotyczą odsłaniania skóry w seksownych stylizacjach. Dobre wyczucie tutaj jest całkiem proste – pokaż tylko jedną część ciała naraz! Jeśli więc przeglądając butik sklep, trafiłaś na obłędny top z głębokim dekoltem, zwróć uwagę na to, by nie łączyć go z minispódniczką i na odwrót. Wygląd i atrakcyjność nie powinny być oparte na tym, jak bardzo jesteś naga. Odrobina tajemnicy, która rozbudza u płci przeciwnej wyobraźnie to zawsze miły akcent i szansa na zmysłowy wieczór.

Wskazówka #4 Pamiętaj, że modne ciuchy to nie wszystko!

Piękno jest związane ze zdrowiem bardziej niż myślisz. Dbanie o atrakcyjny wygląd tak naprawdę zaczyna się od odpoczynku – bez względu na to, ile obowiązków masz w ciągu dnia, nie powinnaś pozwalać im ingerować w czas snu. Prawdopodobnie słyszałeś o tym, że dobry sen służy urodzie i powinnaś wiedzieć, że to nie jest mit. Więc zainwestuj w swoje piękno i zdrowie – dobrze się wysypiając, jedząc zdrowo i znajdując czas pomiędzy wyszukiwaniem nowych ubrań w sieci na aktywność fizyczną. Sama się zaskoczysz, jak dzięki temu Twoja uroda rozkwitnie i to bez względu na to, czy masz lat 25, 45 czy 65. Ostatecznie, to Twoja nowa sukienka ma być dodatkiem do Ciebie, a nie na odwrót.