Aktualności

Izolacja natryskowa

Pianka poliuretanowa jest niezwykle skutecznym materiałem termoizolacyjnym posiadającym wiele możliwości zastosowań. Izolacja natryskowa cena Warszawa – ile zapłacimy za wykonanie takiej usługi? Odpowiadamy w niniejszym artykule. Zapraszamy serdecznie do wnikliwej lektury!

Cennik za izolację natryskową poddaszy, stropów oraz ścian w 2020 roku – od czego zależy?

Koszt za wykonanie izolacji natryskowej jest zależny od wielu czynników. W przypadku domów jednorodzinnych sporą popularność zdobywa ocieplenie poddaszy pianką pur. Jednakże izolacja z pianki poliuretanowej jest także stosowana znacznie częściej do izolacji stropów belkowych, obiektów przemysłowych, posadzek czy też ścian zewnętrznych oraz działowych.

Na rynku jest sporo rodzajów pianki pur, co jest jedną z głównych czynników, za sprawą których koszt wykonania termoizolacji różni się. Przed zdecydowaniem się na termoizolację, warto dopytać fachowców o to, jakimi parametrami technicznymi wyróżnia się izolacja z poliuretanowej pianki.

Koszt wykonania takiej usługi zależy także od grubości materiału termoizolacyjnego, którą dobiera się z zależności od wymagań danego budynku. Im cieńsza warstwa zostanie zastosowana, tym mniej kosztować będzie natrysk pianki.

Cena za izolację natryskową jest także uzależniona od danego regionu. W przypadku większych miast, cena może być wyższa. Jeżeli chodzi o to, czy izolacja natryskowa cena Warszawa jest wysoka w stolicy, to wynosi ona o wiele więcej niżeli w mniejszych polskich miastach.