Aktualności

Na co zwrócić uwagę wybierając baterie umywalkową?

Przede wszystkim głowica

Wybierając designerskie baterie umywalkowe musimy zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Designerskie baterie umywalkowe to przede wszystkim głowica. Głowica jest gwarancją oszczędności, trwałości, jak i także jakości. W jednouchwytowych bateriach są one sterowane przy pomocy uchwytu dostosowanego bezpośrednim designem do baterii. Musimy mieć na uwadze, że szczelna głowica wyeliminuje kapanie wod, które pojawić się może po długich latach użytkowania. Wpływa tona spokojny sen oraz na generowanie oszczędności.

Perlator także ma znacznie

Pewnie w tym momencie dużo osób zastanawia się co to takie perlator? Jest to tak naprawdę specjalna nakładka, czy też jak kto woli sitko, którą się umieszcza na samym końcu wylewki. Ma ona za zadanie napowietrzać właśnie wodę. Strumień się wydaje być bardzo intensywny oraz silny. Można taki element kupić już za jakieś dziesięć do dwudziestu złotych i go samodzielnie przymocować. Polecamy wybierać wersje gumowe, które bardzo szybko oraz łatwo wyczyścimy. Niestety, baterie o kaskadowej wylewce nie posiadają takowego udogodnienia.

Wybierzmy baterię idealną. Wybór mamy naprawdę spory. Warto w pierwszej kolejności określić swój budżet. Musimy się przecież w nim zmieścić, a więc po co mamy oglądać baterie, które przekraczają pod względem cen nasze możliwości finansowe. Nie chcemy przecież wszystkich oszczędności wydawać na baterię umywalkową. Nie o to w tym chodzi. Bateria umywalkowa może być spójna ze stylem naszej łazienki, ale niekoniecznie. Bateria umywalkowa może być tak naprawdę także wyróżniającym się elementem naszej łazienki. Możemy działać na zasadzie kontrastu. Wiadomo, że możliwości mamy sporo. Designerska armatura łazienkowa wcale nie przestaje nas zaskakiwać i możemy cały czas natrafić na coś o efekcie “wow”. Musimy przyznać, że na to właśnie liczymy. Czas pokaże jak nasza łazienka będzie się prezentowała w ostateczności i w efekcie końcowym. Na pewno będzie pięknie.