Aktualności

Serwis samochodowy we Wrocławiu. Postaw na profesjonalizm

Źródło: https://japantech.pl/

Wszechstronną ofertę napraw dla Twojego samochodu znajdziesz we wrocławskich serwisach Japan-Tech

Zakres usług wykonywanych w naszych serwisach samochodowych Japan-Tech we Wrocławiu jest bardzo kompleksowy. Oprócz szerokiej diagnostyki i napraw możemy też wykonywać weryfikację pojazdów na sprzedaż. Również naprawy pojazdów po stłuczce, z uszkodzoną blacharką bądź wymagające napraw lakierniczych pozostają w zakresie możliwości naszych specjalistów.

Wymiana materiałów i płynów eksploatacyjnych

Standardowe usługi, jakie wykonywane są w naszych serwisach na co dzień, to wymiana płynów eksploatacyjnych, oleju czy filtrów. Nawet jeżeli nie masz pewności, jakie produkty będą dobre dla Twojego auta, nasi specjaliści dobiorą odpowiedni typ produktów, który możesz zakupić u nas w dogodnej cenie, a my je wymienimy. Podobnie serwis klimatyzacji, uzupełnianie czynnika chłodzącego czy obsługa układu nie będą dla nas żadną tajemnicą. Gwarantujemy sprawny i w pełni profesjonalny przebieg prac.

Naprawy bieżące w samochodzie

Wszystkie naprawy, jakie na bieżąco musisz wykonać w swoim samochodzie, w pewny i bezpieczny sposób możesz zlecić u nas. Stan polskich nawierzchni, jak i warunki pogodowe nie są przychylne dla pojazdów poruszających się po drogach. By móc bezpiecznie jeździć, warto działać od razu, gdy tylko pojawią się jakieś nieprawidłowości. Bez względu na to, czy konieczne naprawy dotyczą układu hamulcowego, kierowniczego czy zawieszenia, wykonamy wszystkie niezbędne prace i wymienimy zepsute elementy. Zamówimy właściwe części od sprawdzonych, rzetelnych dostawców. Wymiana sprzęgła, amortyzatorów czy rozrządu? Umów się w naszym warsztacie na dogodny termin!