Aktualności

Neonowe lakiery hybrydowe. Jak je nosić? Sprawdź trendy na 2020 rok!

Źródło: https://mylove.com.pl/

Fenomen neonowych lakierów hybrydowych do paznokci. Poznaj tajemnicę ostrej czerwieni, nasyconego pomarańczu i intensywnego różu!

Fenomenalna popularność neonowych lakierów hybrydowych do paznokci w odcieniach takich jak ostra czerwień, nasycony pomarańcz czy intensywny róż wynika z dwóch głównych czynników. Pierwszym z nich jest oczywiście rosnąca popularność tego rodzaju manicure’u. Według klientek nie tylko nie niszczy on bowiem płytki paznokcia, lecz dodatkowo ją wzmacnia, a ponadto utrzymuje się on na paznokciach od 2 do nawet 3 tygodni. To ogromna zaleta szczególnie dla tych pań, które nie wyobrażają sobie wyjścia z domu bez nieskazitelnie wystylizowanych paznokci. Należy bowiem pamiętać, że nawet najlepsze spośród tradycyjnych emalii rzadko utrzymują się na płytkach przez niecały tydzień, a większość z nich w tym czasie i tak ulega już różnego rodzaju uszkodzeniom czy odpryśnięciom, które wymagają natychmiastowej interwencji. Panie, które nie chcą tracić czasu na ciągłe poprawki, coraz chętniej decydują się więc na stosunkowo nowe rozwiązanie, jakim jest manicure hybrydowy. Drugim, lecz nie mniej istotnym czynnikiem jest rosnąca popularność ostrych, nasyconych kolorów. W 2019 roku na rynku pojawiały się neonowe akcesoria do włosów, biżuteria w intensywnych kolorach, a najbardziej znane marki odzieżowe wprowadzały do swoich kolejnych kolekcji liczne modele w nasyconych barwach. Widzieliśmy już połączenia choćby intensywnego różu i ostrego, jasnego pomarańczu na bluzkach, żakietach, apaszkach, a także na butach czy torebkach. Dlaczego więc nie zdecydować się na takie połączenie kolorów także w stylizacji paznokci?

Z jakimi stylizacjami łączyć różne warianty kolorystyczne?

Oczywiście wybór tak intensywnych i odważnych stylizacji paznokci wymaga rozważnego planowania całej stylizacji. Jeżeli zdecydujesz się na zbyt wiele elementów czy dodatków w zbyt nasyconych kolorach, całość może wyglądać w najlepszym wypadku na niezbyt przemyślaną, a w najgorszym wręcz na absolutny manifest braku gustu. W tej sytuacji konieczny jest przede wszystkim umiar. Jak więc łączyć różne warianty kolorystyczne z konkretnymi stylizacjami, aby całość wyglądała szykownie? Poznaj kilka podstawowych porad!