Aktualności

Prosty sposób na sprzedaż samochodu

W życiu każdego zmotoryzowanego mieszkańca Gliwic lub okolic przychodzi taki czas, kiedy trzeba sprzedać swoje stare auto i kupić nowe. Wiąże się z tym mnóstwo niedogodności. Jak można tego uniknąć? Czy każdy jest zmuszony do bycia w ciągłej gotowości, bo w każdej chwili może zadzwonić telefon?

Kontakt z potencjalnymi nabywcami

Wystawienie samochodu na sprzedaż to telefony od niezdecydowanych kupujących. Bardzo często mają dziwne pytania i prośby, dzwonią w najróżniejszych porach dnia (nieraz nocy) i kręcą na wszystko nosem. Każą wykonywać dodatkowe zdjęcia, czasami zupełnie absurdalne. Kiedy już to zrobimy i wyślemy to o co prosili nagle kontakt urywa się. Jest to bardzo frustrujące zajęcie dla kogoś, kto na co dzień nie zajmuje się tą tematyką.

Innym problemem jest wystawienie ogłoszenia. Trzeba mieć nie lada smykałkę, żeby sprawić, by klient zatrzymał się przy akurat naszym ogłoszeniu. Zdjęcia muszą być wykonane w taki sposób aby pokazać największe zalety pojazdu. To wymaga znajomości paru trików oraz podróży w odpowiednie miejsce, gdzie będzie można wykonać zdjęcia. W końcu nie każdy dysponuje domem z dużym podwórkiem czy podjazdem.

Można prościej

Znacznie łatwiejszym rozwiązaniem jest udanie się do auto skupu w Gliwicach. Cena jaką uzyskamy za nasze auto będzie niższa, ale coś za coś. Dzięki temu rozwiązaniu unikniemy wielu stresowych sytuacji, nieporozumień i frustracji. Dodatkowo cała transakcja przebiega bardzo szybko. Wszystkie formalności (oprócz zgłoszenia zbytu pojazdu) zostaną załatwione na miejscu. Jest to bardzo przyjemne i kompleksowe rozwiązanie. Wystarczy znaleźć odpowiedni punkt skupu. https://www.automikulski.pl/