Biznes

MultiStore

Dążenie do bycia mobilnym i możliwości wykorzystania Internetu dają szerokie pole do popisu dla każdego, kto chce się rozwijać i założyć biznes. Ciekawą opcją cieszącą się sporą popularnością stało się prowadzenie sklepu internetowego. Powód jest prosty – zakupy niewymagające wychodzenia z domu skuszą każdego posiadającego Internet klienta. Posiadacz takiego sklepu musi się postarać, żeby akurat z jego usług skorzystano. Czasem, żeby temu pomóc, poszerzamy asortyment o więcej kategorii, wychodzimy na rynek zagraniczny, czy dołączamy sprzedaż hurtową lub detaliczną. Musimy jednak uważać, żeby nie skopmlikować klientowi systemu poruszania się po sklepie, a nam obsługi zamówień.

MultiStore – idealne rozwiązanie.

Chcąc wyjść do klienta z innymi produktami, lub dotrzeć do klienta zagranicznego często decydujemy się na otwarcie nowego sklepu. Kiedy posiadamy ich kilka, łatwo utrudnić sobie obsługę zamówień. Dlatego powstało rozwiązanie dla ambitnych przedsiębiorców. MultiStore to rozwiązanie mające na celu połączenie sklepów za pomocą jednego panelu administracyjnego, przy czym każdy sklep nadal jest dla klienta odrębnym miejscem niezwiązanym z pozostałymi.

Dlaczego warto?

MultiStore powoduje, że nasz główny sklep łączy się z pozystalymi, dlatego zamówienia z każdego sklepu możemy obsłużyć właśnie z poziomu sklepu głównego. Logując się do jednego e-sklepu jesteśmy w stanie zobaczyć wszystkie zdarzenia, takie jak zamówienia, reklamacje czy rejestracje nowych klientów. Ponadto posiadamy wspólny magazyn i bazę produktów co pozwala nam kształtować ofertę wszystkich sklepów jednocześnie. MultiStore to wygodne zarządzanie posiadanymi sklepami z poziomu jednego. Jest to najlepsze rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy.

Więcej informacji znajdziesz na https://dealavo.com/pl