Przedszkole językowe Ursynów oferuje naukę angielskiego. dzieciaki od małego mają kontakt z językiem i bawią się doskonale. Wykwalifikowani nauczyciele uczą przez zabawę – dzieci śpiewają piosenki, grają w gry, a wszystko to w języku angielskim. Doskonale dają sobie radę i są zadowolone. Niejedna osoba pamięta, aby posłać dziecko do takiego przedszkola. Czesne jest nieco wyższe, ale maluch jest zachwycony takimi możliwościami. I to jest na pewno doskonałe rozwiązanie. Nauka i zabawa, a do tego kontakt z językiem angielskim. Dzieci uwielbiają takie rozrywki, chętnie się im oddają i są nimi zachwycone. Jakość przekłada się na radość.

Rytmika, angielski, gry i zabawy

Przedszkole oferuje także lekcje rytmiki, a dla chętnych ma język niemiecki, włoski czy hiszpański. Wszystko zależy od zainteresowania rodziców. Jeśli zgłaszają takie potrzeby, to wówczas przedszkole organizuje również lekcje innych języków obcych, a wszystko w formie zabawy. Dzieci chłoną język niczym gąbka, uczą się i bawią, są zachwycone taką rozrywką. Dla nich taka zabawa to podstawa. Bez tego ani rusz, jest to dla nich cenne i godne uwagi.

Nauczyciele angielskiego są kreatywni, wymyślają gry, zabawy, piosenki, aby dzieci były zadowolone. I to się sprawdza doskonale. Maluchy uczą się, rodzice płacą za przedszkole i chętnie przyprowadzają do niego dzieci. Przedszkole językowe Ursynów jest otwarte na nowe pomysły i chętnie je wprowadza w życie. Wszyscy są zadowoleni, a taki przecież był cel stworzenia przedszkola językowego, prywatnego, z doskonałą ofertą.