Bez kategorii

Program do projektowania szaf wnękowych i pozostałych mebli

Są liczne programy do projektowania mebli, szaf wnękowych i wnętrz. Wiele z nich podzielone jest na dodatkowo płatne moduły. Rozwiązaniem kompleksowym, który łączy w sobie te wszystkie funkcje jest KD MAX V6. Jest to rozwiązanie z wieczystą licencją, w niezwykle korzystnej cenie. Łączy w sobie automatyzację, precyzję i efektowną prezentację.

KD MAX V6 to m.in. program do projektowania szaf wnękowych. Pozwala na swobodne edytowanie wszystkich elementów składowych, w tym również drzwi. Są one dostępne w formie otwieranej, jak i przesuwnej. Projektant ma możliwość edycji każdego ich detalu, zaczynając od grubości szprosów, a kończąc na położeniu prowadnic.

Program do projektowania szaf wnękowych pozwala na wyposażenie jej wnętrza, m.in. w celu lepszej prezentacji. Służą do tego dodatkowe biblioteki wyposażone w liczne elementy. Są tam zarówno modele elementów dodatkowych (pudła, drążki, szuflady), jak i dekoracyjnych (wieszaki, ręczniki, ubrania).

Nie zapominajmy, że programy do projektowania mebli to nie tylko szafy. Za pomocą KD MAX V6 możesz stworzyć meble kuchenne, biurowe, a nawet laboratoryjne. Ułatwia to m.in. ogromna baza bibliotek polskich producentów frontów i płyt meblowych – Meblex, Kronopol, Pfleiderer, Kronospan, EGGER, Marecki oraz inni.

Ważną kwestią jest także rozbudowa bibliotek własnych mebli. W KD MAX V6 jest to bardzo łatwe, wystarczy edytować istniejące, parametryczne modele i dostosować je do swoich potrzeb. Jeżeli ktoś zechce pokusić się o tworzenie od podstaw, a nie na bazie tego, co już jest dostępne w narzędziu – może to zrobić za pomocą płyt.

Swoja biblioteka może być dowolnie ponumerowana, nazwana, a nawet wyceniona. Indeksowanie modeli pozwala na szybsze wyszukiwanie ich w zasobach katalogów. Program pozwala na szukanie nie tylko za pomocą numerów, ale np. poprzez nazwę – co dla wielu może stanowić dodatkowe ułatwienie i usystematyzowanie pracy.

Więcej na temat rozwiązania można dowiedzieć się, pobierając bezpłatne materiały instruktażowe i promocyjne ze strony internetowej polskiego producenta. Można także umówić się na indywidualną, bezpłatną prezentację programu online.