Aktualności

Praca na taxi w Warszawie

Źródło: https://warszawa.ekotaxi.pl/

Praca na taxi w Warszawie bez licencji – czy to możliwe?

Wiele osób jest zainteresowanych pracą na taxi w Warszawie, lecz czuje się zniechęcona żmudnym procesem uzyskiwania licencji na realizowanie przewozów taksówką. W Eko Taxi umożliwiamy wykonywanie takich obowiązków również osobom, które nie posiadają rzeczonych uprawnień. Jeżeli spełniasz określone przez nas warunki, to wkrótce możesz zająć się przewozem osób po stolicy. Oczywiście zachęcamy do współpracy także licencjonowanych taksówkarzy!

Zapraszamy do współpracy licencjonowanych taksówkarzy i osoby bez licencji!

Wiele osób po prostu lubi jeździć samochodem i chętnie połączyłaby to z możliwością pracy zarobkowej. Samo uzyskanie licencji to jednak proces wiążący się ze spełnianiem wielu formalności oraz czasochłonny, co zniechęca sporą grupę potencjalnych kierowców. Nie musisz się tym przejmować w kontekście pracy u nas. Licencja na taksówkę nie jest u nas wymagana, więc może to być okazja do podjęcia wymarzonej pracy, która do tej pory wydawała się nieosiągalna. Wystarczy, że spełniasz określone przez nas warunki i jesteś chętny do podjęcia się takich obowiązków – w takiej sytuacji zachęcamy do kontaktu. Oczywiście jeżeli posiadać już uprawnienia do jazdy na taxi, to także serdecznie zapraszamy do podjęcia się współpracy z naszą korporacją, w której cenimy fachowość i doświadczenie.

Co jeszcze warto wiedzieć o pracy w Eko Taxi?

Istotną kwestią jest fakt, że w Eko Taxi możesz pracować zarówno korzystając ze swojego samochodu, jak i na pojazdach wynajmowanych od nas. W kontekście kierowców z własnym autem oferujemy także promocję, dzięki której przez pierwszy tydzień pracy obowiązuje 0 zł opłaty bazowej. Ogółem kierowcy kategorii B na taxi nie muszą się obawiać kosztów początkowych w korporacji. Nie wymagamy także wpisowego, a oferujemy za to darmowe szkolenie. Do współpracy z naszą korporacją nie trzeba również zakładać działalności gospodarczej.