Istnieje wiele możliwych sposobów na walkę z impotencją, jednak oczywiście najbardziej skuteczną metodą jest stosowanie leków, zawierających inhibitory fosfodiesterazy typu 5. Duża ilość przeprowadzonych badań potwierdza to, iż takie preparaty pozytywnie wpływają na sprawność seksualną mężczyzn. Bardzo istotną funkcję odgrywa przede wszystkim substancja znajdująca się w leku, czyli Sildenafil. Substancja ta znajduje się między innymi w środku Kamagra, która jest odpowiednikiem często wybieranej przez panów Viagry. Stosowanie środku Kamagra niesie ze sobą wiele korzyści. Lek wykazuje silne działanie, warto więc pamiętać, aby nie łączyć go z alkoholem. Podczas kuracji Kamagrą nie należy również spożywać dużej ilości tłustych potraw. Istnieją także przeciwwskazania do zażywanie leku Kamagra, a głównymi z nich są dolegliwości nerek oraz wątroby. Dobrą wiadomością dla panów jest to, iż na efekty działania specyfiku Kamagra nie trzeba długo czekać.

Kamagra oraz jej rodzaje

Ten lek na potencję możemy zakupić w paru różnych formach. Najczęściej panowie wybierają klasyczne tabletki, które wystarczy popić wodą. Kamagra w tabletkach wybierana jest ze względu na łatwość stosowania i sporą dyskrecję. Inną opcją są tabletki musujące, jeśli nie lubimy przyjmować tradycyjnej formy tabletek. Wystarczy taką musującą tabletkę wrzucić do wody, dzięki czemu powstanie nam napój. Zaletą musujących tabletek jest ich przyjemny owocowy smak. W aptekach czy sklepach internetowych znajdziemy parę smaków tabletek musujących. Innym rodzajem jest Kamagra w żelu, stosowana również w sposób doustny. Wszystkie te formy leku mają taki sam sposób działania, jednakże według specjalistów najszybciej działa płynna forma preparatu.

Dawkowanie oraz stosowanie preparatu Kamagra

Lek trzeba zażyć na minimum pół godziny przed planowanym stosunkiem. Tabletka potrzebuje taką ilość czasu, aby wchłonąć się do organizmu, wówczas będzie ona mogła poprawnie zadziałać. Preparat Kamagra działa około 4-6 godzin, jednakże wszystko zależy od organizmu danego pacjenta. Na działanie leku może wpłynąć stosowanie innych leków, stres, zmęczenie, choroby czy prowadzona dieta. Jednorazowo można przyjąć 1 tabletkę preparatu, nie powinno się jej przekraczać. Zażycie większej dawki niż zalecana, może wiązać się z wystąpieniem skutków ubocznych. Następną tabletką można zażyć dopiero po upłynięciu doby. Lek warto spożywać przed posiłkiem, dla lepszego działania środka. Preparat można zakupić w różnych dawkach: 25 mg, 50 mg oraz 100 mg. Przyjmowaną dawkę należy dostosować do zaawansowania problemy, najsilniejszą z nich używa się dopiero wówczas, kiedy poprzednie dawki nie dały żadnego rezultatu. Kamagra jest bardzo skutecznym lekiem, który można w łatwy sposób zakupić, udając się do apteki, albo wchodząc na stronę internetowego sklepu. Zakupy online to dobra opcja, gdyż nie wychodząc z domu, możemy w pełni dyskretny sposób zakupić specyfik. Kamagra najtaniej znajdziemy właśnie w internecie. Kamagra cena może wynosić od 5 do 11 złotych za tabletkę.