Aktualności

JAK WYSŁAĆ PIENIĄDZE DO ANGLII?

Źródło: https://klik-24.com/

PRZEKAZ GOTÓWKI W PLACÓWCE

Usługi świadczone przez agentów w stacjonarnych placówkach jest znana od wielu lat, jest to już przestarzała metoda. Jeżeli chcesz przekazać pieniądze z Polski do Anglii za pośrednictwem agenta musisz poświęcić na to sporo czasu – udać się osobiście do placówki, w których możesz spodziewać się długich kolejek. Ta metoda transferu środków jest także dosyć droga, dlatego warto skorzystać z alternatywnych, bardziej korzystnych opcji. Przekaz środków w placówce agenta jest dobrym rozwiązaniem dla osób ceniących tradycyjną- bezpośrednią obsługę klienta, sprawdzi się jednak wyłącznie w przypadku sporadycznego przekazywania mniejszych sum pieniędzy.

INTERNETOWY KANTOR

Kolejnym sposobem na wysłanie pieniędzy z Polski do Wielkiej Brytanii są kantory internetowe, dzięki którym możesz zlecić transfer środków online bez konieczności osobistego udania się do placówki. Jeżeli chcesz zlecić przelew za pośrednictwem wybranego kantoru online musisz wpierw założyć na jego stronie swoje kontro, następnie zasilić je złotówkami za pośrednictwem przelewu z polskiego rachunku bankowego, następnie kantor wymieni je na funty i przekaże na wskazane konto w brytyjskim banku. Ta metoda transferu pieniędzy z Polski do Anglii jest stosunkowo tania – charakteryzuje ją niska opłata za transakcję oraz korzystny kurs wymiany walut. Niestety jest również dość skomplikowana oraz pracochłonna, wymaga przeprowadzeniu kilku operacji a także zarejestrowania się w serwisie internetowym wybranego kantoru.

JAK WYSŁAĆ PIENIĄDZE DO ANGLII Z POMOCĄ KLIK-24?

Jeśli się zastanawiasz, jak szybko, korzystnie i bezpiecznie wysłać pieniądze do Anglii, poznaj Klik-24. Oferowana przez nas metoda przelewu pieniędzy z Polski do UK jest bardzo przyjazna i intuicyjna dla użytkownika. Dzięki uproszczonym procedurom cała operacja transferu pieniędzy z polskiego rachunku bankowego na konto w UK zajmie Ci dosłownie kilka minut, a nasza strona internetowa za pośrednictwem której odbywają się przelewy jest chroniona przy pomocy najnowocześniejszych technologii. Środki znajdą się na docelowym rachunku bankowym w ciągu jednego lub maksymalnie dwóch dni roboczych, ponadto wszystkie pobierane przez naszą firmę opłaty są w pełni transparentne i możemy Ci zaoferować jeden z najbardziej korzystnych na rynku kursów wymiany funta.