Aktualności

Idealne wnętrze? Zadbaj o najlepsze tkaniny

Źródło: https://artmeb-hurt.pl/

Sprzedażą tkanin zajmujemy się od 2005 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować Państwu fachową i kompleksową obsługę w zakresie doboru tkanin. Śledzimy światowe trendy, tworząc niepowtarzalną ofertę, która odpowiada na rozmaite, często ściśle sprecyzowane oczekiwania naszych klientów w zakresie kolorystyki, faktur, wzorów, a także innowacyjności produktów.

Co oferujemy?

Współpracujemy z czołowymi importerami tkanin z kraju i ze świata, wspieramy producentów mebli w doborze optymalnych produktów podkreślających wyjątkowe wzornictwo ich projektów. Znajdziesz u nas kolekcje tkanin dopasowane do różnych wnętrz.

Skandynawia

Skandynawskie wnętrza charakteryzują się minimalizmem, prostotą i funkcjonalnością. Należący do szkoły modernizmu, skandynawski design to ruch projektowy, który cechuje nacisk na funkcjonalizm i prostotę. Obejmuje to również wykorzystanie naturalnych materiałów, przyjaznych dla człowieka i środowiska.

Art Deco

Styl łączący wiele różnych i czasami sprzecznych stylów: kubizm, neoklasycyzm, sztukę abstrakcyjną, futuryzm i sztuki „prymitywne” do dziś zachwyca projektantów i użytkowników mebli. Poznaj nasze propozycje tkanin. Kolory w stylu Art Deco są odważne dzięki połączeniu ich z wieloma kontrastami. Jasne i głębokie żółcie, czerwienie, zielenie, granaty dobrze łączą się ze srebrem, czernią i chromem. Jeśli chcesz czegoś bardziej delikatnego, wypróbuj kremy, beże i szarości, które również odnajdywały się w salonach, jadalniach i sypialniach.

Sprawdź, co może wzbogacić Twoje wnętrza!