Aktualności

Gdzie w Warszawie zamówić szafę na wymiar?

Źródło: https://www.e-szafy.pl/

Szafy wnękowe wykonuje się obecnie standardowo na zamówienie, gdyż są one wtedy dostosowane do konkretnej przestrzeni i powierzchni. Sprawdzają się one w szczególności przy niewielkim metrażu, gdy każdy metr kwadratowy lokalu jest ważny, a zagospodarowanie wnęki bez mebli na wymiar, będzie na pewno problematyczne.

Dlaczego warto?

Odpowiednio przemyślana i zaprojektowana szafa wnękowa będzie naprawdę pojemna – można zdecydować się w końcu na wyeliminowanie bocznych czy tylnych ścianek, co daje dodatkowe miejsce. Popularne są obecnie wersje z drzwiami przesuwnymi, które dodatkowo nie zabierają przestrzeni w samym pokoju, związanej z tradycyjnym otwieraniem skrzydeł. Warto pomyśleć też nad opcją z wypełnieniem z lustrem, co optycznie powiększy wnętrze i jest oczywiście bardzo praktyczne. Decydując się na projekt na zamówienie masz pełną kontrolę nad samym układem półek i innych elementów wewnętrznych, więc dostosujesz taki mebel do swoich potrzeb.

Warianty wnękowe oraz inne w ofercie Szafy Online

Nasza firma oferuje szafy wnękowe, ale nie tylko, gdyż mogą to być bardziej klasyczne warianty na wymiar lub choćby opcje narożne, także pozwalające optymalnie wykorzystać dostępną powierzchnię. Mamy wieloletnie doświadczenie i realizujemy zlecenia zarówno odnośnie mebli w stylu tradycyjnym, jak i tych nowoczesnych. Masz wpływ na sam projekt, wykorzystane materiały, kolorystykę czy wreszcie wybór szafy z wypełnieniem szklanym lub popularnym obecnie wariantem z lustrem. Oczywiście wybierzesz również czy chcesz posiadać w szafie drzwi przesuwne czy jednak uchylne. Jeżeli zastanawiasz się jaki byłby ewentualny koszt takiego mebla, to zachęcamy do skorzystania z naszej automatycznej wyceny. Po określeniu parametrów w kilku prostych krokach, otrzymasz szybko informację o orientacyjnej cenie. Kalkulator jest dostępny dla każdego i w zasadzie w każdym miejscu, poprzez laptopa czy telefon.

Myśląc nad zakupem szafy warto rozważyć wybranie wariantów na zamówienie. Są one przygotowywane na wymiar i mogą być dopasowane parametrami do układu samego pomieszczenia. Przede wszystkim możesz dobrać ich wygląd i aspekty funkcjonalne do swoich potrzeb. Zachęcamy do skorzystania z propozycji takich mebli od naszej firmy!