Aktualności

Czym są rolety harmonijkowe?

Odmiana rolet wewnętrznych

Rolety harmonijkowe to rolety o bardzo uniwersalnej odmianie wewnętrznych rolet. Charakteryzują się harmonijkowym kształtem. Stąd są to rolety harmonijkowe. Są one zwijane na całej długości równolegle. Z uwagi na sam sposób użycia oraz budowę, plisowane rolety montowane są na ściennych oknach, jak i także na oknach dachowych.

Charakter uniwersalny rozwiązania omawianego wynika także z faktu, że rolety zostać mogą dopasowane do okien o bardzo różnych kształtach. Sprawdzają się doskonale w domach, a do tego w biurach oraz budynkach publicznej użyteczności. Po stronie samych zalet powinniśmy zapisać także dostęp do zróżnicowanych modeli pod względem samego materiały, z którego zostały one wykonane, a także stylów i kolorów.

Gdy bierzemy to pod uwagę, nie powinniśmy mieć jakiś większych problemów z doborem rozwiązań odpowiednich. Dzięki temu, harmonijkowe żaluzje się sprawdzą w wielu pomieszczeniach. Możemy wymienić pokój dziecięcy, sypialnię oraz salon.

Montaż rolet harmonijkowych

Jedną z zalet produktów omawianych jest to, że założenie ich nie powinno sprawić jakiś większych problemów, nawet osobom, które nie miały do tej pory kontaktu  z konstrukcjami podobnymi. Są montowane bowiem na wieszakach specjalnych, które wystarczy przykleić do okiennej ramy. Jak już wspomnieliśmy, są one w zasadzie uniwersalne, dlatego też pasują praktycznie do niemal każdego modelu okna. A jak z cenami? Bywa różnie. Znajdziemy zarówno droższe modele, jak i także nieco tańsze. Wybór należy do nas.

Więcej na https://lestore.pl/sklep/rolety-plisowane