Aktualności

Catering na terenie Legnicy

Źródło: https://sobieska-jawor.pl/

Catering na terenie Legnicy? Skorzystaj z naszej oferty!

Realizujemy codzienne dostawy firmowego cateringu pudełkowego, który od początku cieszy się nienagannymi opiniami. Zamówienie możesz złożyć telefonicznie lub mailowo. Naszym klientom dostarczamy prosto na biurko sycące, smaczne i zdrowe zestawy obiadowe skomponowane z dwóch dań. Wszystkie dostarczane przez nas posiłki są gorące i gotowe do natychmiastowego spożycia, a dzięki temu, że pakujemy je próżniowo w lunchboxy, możesz je również przechować w lodówce, a następnie podgrzać. Nasz catering to również gwarancja świeżych, wysokojakościowych produktów pochodzących głównie od lokalnych dostawców oraz urozmaiconego menu. Nigdy nie powtarzamy w menu tygodniowym żadnego dania. Nasze zróżnicowane menu zadowoli Twoich nawet najbardziej wymagających pracowników.

Nasza firma cieszy się zaufaniem wielu znaczących firm z Legnicy i okolic. Na nasz sukces składa się przede wszystkim rzetelność, solidność, bogato wyposażone zaplecze gastronomiczne składające się wyłącznie ze sprzętu z najwyższej półki oraz przygotowywanie posiłków ze sprawdzonych, zdrowych produktów wysokiej jakości pochodzących głównie od polskich, lokalnych, ekologicznych producentów żywności.

Nie tylko na imprezy

Nasz urozmaicony, zdrowy catering jest doskonałym rozwiązaniem nie tylko na cykliczne wydarzenia, takie jak różnego typu szkolenia, wigilie firmowe czy imprezy integracyjne. Wiele przedsiębiorstw, będących naszymi stałymi klientami, korzysta z naszych usług cateringowych w celu codziennego dostarczania obiadów swoim pracownikom. Usługa obejmuje nie tylko dwudaniowy, sycący, zdrowy i smaczny posiłek, ale również dostawę pod wskazany adres w Legnicy i okolicy, co jest rozwiązaniem niezwykle wygodnym.

Poznaj cennik usług cateringowych na terenie Legnicy oraz opinie o naszych usługach

Naszym klientom z Legnicy i okolic, którzy zdecydują się na zamówienie posiłków pracowniczych, jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej jakości usługę w naprawdę korzystnej cenie, co potwierdza wiele pozytywnych opinii. Koszt dwudaniowego zestawu obiadowego wraz z dostawą to około 16 złotych. W cenę wchodzi całość dostarczanej przez nas usługi – posiłek, transport, opakowanie oraz sztućce.