BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Rozbój na Lipowskiej

Późnym wieczorem w piątek 28 lipca w Buczkowicach na ulicy Lipowskiej dwóch mężczyzn napadło na 61-letniego mieszkańca powiatu bielskiego. Sprawcy pobili pokrzywdzonego, a następnie zabrali mu plecak, kamizelkę, telefon komórkowy, zegarek oraz portfel z pieniędzmi i dokumentami.

Dzięki szybkim działaniom funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Szczyrku, Kobiernicach oraz z Wydziału Kryminalnego KMP w Bielsku – Białej przestępcy po kilkunastu godzinach byli już w rękach stróży prawa.

Policjanci w sobotnie przedpołudnie zatrzymali 42-letniego mieszkańca powiatu bielskiego oraz jego 23 – letniego kompana. U obu znaleziono przedmioty należące do pokrzywdzonego. Sprawcom postawiono zarzuty rozboju, za które to przestępstwo grozi nawet do 12 lat pozbawienia wolności. W niedzielne popołudnie sąd na wniosek prokuratora zastosował wobec obu zatrzymanych 3-miesięczny areszt. Zarówno 42 jak i 23 -latek byli już znani Policji i obaj byli w przeszłości skazywani za podobne przestępstwa.

Źródło: Policja Bielsko-Białadodano: 2017-08-01 | autor: Region
 
 
Ola
Stryczek bydła się już nie wychowa a za ich wczasy my będziemy płacić.
2017-08-01
1

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.091 sek.