BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Posterunek w Kozach już działa

Od 1 lipca w wyremontowanym budynku przy ulicy Szkolnej 5 w Kozach rozpoczął działalność posterunek policji.

Sam posterunek w Kozach zajmuje wprawdzie niedużą powierzchnię 75 mkw., ale został tak zaplanowany, aby zmieściły się w nim niezbędne pomieszczenia, w tym umożliwiający rozmowę w odosobnieniu. Otwarty jest codziennie w godzinach od 6 do 22. Obowiązki pełni tu siedmiu policjantów, a kierownikiem placówki został starszy aspirant Roman Szybiak. Zgodnie z zawartym w ubiegłym roku listem intencyjnym wszystkie etaty finansowane są ze środków Komendy Wojewódzkiej Policji.

W nowym posterunku policji w Kozach służbę pełnią m.in. dzielnicowi starszy aspirant Sebastian Harężlak oraz młodszy aspirat Marek Pawiński. Uroczyste otwarcie posterunku odbędzie się dnia 10 sierpnia 2017 r.

Źródło/zdjęcia: UG Kozydodano: 2017-07-31 | autor: Region
 
 
Jabłonka
informacja jest błędna. Nie pełni tam służbę 7 osób, gdyż brakuje ludzi. Jest tam przewidziane 7 etatów, ale skład nie jest pełny i nie wiadomo kiedy bedzie to uzupełnione.
2017-07-31
1

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.097 sek.