BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Jaworze: Trzy promile na Cieszyńskiej

Kierownik Posterunku Policji w Kozach st.asp Roman Szybiak udowodnił, że policjantem jest się 24 godziny na dobę. Wracając do domu, w czasie wolnym od służby, zauważył jadącego zygzakiem opla, którego kierowca wykonywał niekontrolowane manewry i stwarzał poważne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Zatrzymał kierującego, który miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu.

Wczoraj tuż przed 14.00 w Jaworzu na ul. Cieszyńskiej, wracający do domu kierownik posterunku zauważył kierowcę, który wykonywał niekontrolowane manewry za kierownicą. Jadąc stwarzał poważne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Policjant wyprzedził go swoim samochodem i chwilę później zatrzymał. Od kierującego czuć był wyraźną woń alkoholu. 57-letni sprawca został przekazany w ręce dzielnicowych z Jasienicy. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Stracił już prawo jazdy. Za jazdę „na podwójnym gazie” grozi mu teraz do 2 lat za kratami.

Źródło: Policja Bielsko-Białadodano: 2017-07-10 | autor: Region
 
 
Noro
To tak zła ulica że trudno się nie napić żeby przejechać . Poważnie NIE PIJEMY WÓDY GDY JEDZIEMY!!! Druga sprawa w Jaworzu od zawsze był Komisariat Policji ... w Jasienicy kozy wtedy robiły bobki na polnych drogach DZIŚ MAJĄ NASZ KOMISARIAT PIĘKNĄ POCZTĘ SUPER SŁUŻBĘ ZDROWIA + INFRASTRUKTURĘ a my popłacili długi Zdziśka B z ZSL i wyhodowali dr Radosława słyszałem Gąska czy jakoś tak z pobliskiego Bielska SEKRETARZ z Chybia i SKARBNIK też tkz SWÓJ straszne ..... Pozdrawiam tych ... co ich wybrali . Ciemny LUD
2017-09-01
 
Władek
Niesamowite myślałem że na Cieszyńskiej ( Bielskiej) tylko Bury i Bylok jeżdżą furami za setki tysięcy naszych złotych pod wpływem GRATULUJE czujności teraz do kościoła na pielgrzymkę do Torunia i awans pewny... Ale jeżdżenia pod wpływem wódy nie POPIERAM!!!
2017-07-25
 
detektyw
Jeżeli wracał do domu tuż przed 14 to znaczy, że urwał się z pracy. Z Kóz też trzeba jechać jakieś 30 minut. Policjantem się jest 24 h na dobę. To prawda. Ale pracuje się za pieniądze 8 h.
2017-07-25
1

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.091 sek.