BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Radioorientacji Sportowej

W dniach 24-25 czerwca 2017 r. w Bielsku-Białej odbędą się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski oraz I Puchar Bolka i Lolka w Radioorientacji Sportowej. Organizatorem zawodów jest  Bielskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej.

Rozpoczęcie imprezy odbędzie się o godz. 10.00, 24 czerwca 2017 r. Tego dnia, zakończenie zmagań uczestników zaplanowano w godz. 11.00-13.00.  Meta będzie zlokalizowana na  Terenach Rekreacyjnych "Błonia", w rejonie toru pump track. Tam też organizatorzy przygotowali miasteczko zawodów oraz inne atrakcje dla całych rodzin.

25 czerwca zawody rozpoczną się  w okolicach zapory w Wapienicy. Zakończenie jest planowane w godz. 10.00-13.00 na polanie przy schronisku na Dębowcu.

Na mecie zawodów uruchomiona zostanie radiostacja pokazowa upamiętniająca 90. rocznicę pierwszego kontaktu drogą radiową na Śląsku, którą wykonał Tadeusz Matusiak. W 1927 r. nawiązał on potwierdzoną łączność radiową Bielsko-Biała - Goteborg (Szwecja). Poza tym przewidziane jest wiele innych atrakcji dla dzieci i młodzieży.
 

Źródło: UM Bielsko-Białadodano: 2017-06-16 | autor: Region
 

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.125 sek.