BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Ćwiczenia w jasienickiej strefie

Dzisiaj o godzinie 16 na terenie Jasienickiej Niskoemisyjnej strefy Ekonomicznej odbędą się ćwiczenia Kompanii Gaśniczej OSP nr 2 Śląskiej Brygady Odwodowej.

W ćwiczeniach weźmie udział około 20 zastępów z Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu miasta i powiatu. O godzinie 15.00 syrena zawyje w kilkunastu jednostkach OSP, tak więc nie będą to sygnały o realnym zagrożeniu, a jedynie ćwiczenia. Następnie po godzinie 16.00 zastępy będą przejeżdżały alarmowo w miejsce przeprowadzanych ćwiczeń.

 dodano: 2017-06-13 | autor: Region
 
 
Pan HKE
xxy ciemny wiejski straszok nie nadajesz sie nigdzie to super do miotły HA HA HA wiejska straż.
2017-06-20
 
xxy
Przestałeś śię udzielać gdyż nie dopasowali tobie odpowiedniej miotły,i nie zaprośili na imprezę, tak to mam rozumieć.
2017-06-20
 
H.K.E
xxy Byłem 5 lat w OSP jak to była straż a nie jak teraz straszoki do miotły i układy ludzi co nie kumają czyli straż się doprowadziła do miotły i sprzątania dróg i obstawy imprez i pijatyk w gminach czyli nie kumaty idzie do straży masa wpisów jest prawidłowa co krytykuje.
2017-06-19
 
xxy
Jarek -obserwator.Jeżeli zjadłeś wszystkie rozumy to zangażuj śię w życie jakieś jednostki,i pokaż co poradzisz,jak wszystkich ustawisz,a Pięta napewno nie zapomni twoich zasług,gdyż teraz wszędzie rządzi dobra zmiana.
2017-06-19
 
Jarek- obserwator
Gość takie trenowanie to można robić w swojej OSP co to za sprawdzenie jak każdy siedzi w OSP od tygodnia wie co robi śmiech ,niech zrobią o różnych godzinach jak nikt nie wie nie są ludzie wybrani to dopiero będzie prawda i ćwiczenia a tak to jak ktoś napisał zlot na PIWKO,ale w straży coraz trudniej znaleźć takiego co myśli szczególnie w OSP sama wiejska władza nie strażacy.
2017-06-18
 
Gosc
Wszyscy krytykuja ale kazdy musi trenowac zolnierze, sportowcy itd. Pozniej najwieksi krytycy tu piszacy w przypadku powodzi, pozaru beda jako pierwsi pisac ze za malo wozow przyjechalo, zla organizacja itd.
2017-06-18
 
Maciek
Strefa sex niskoemisyjna haha wspaniałe miejsce na wypad autem z dziewczyną
2017-06-17
 
Uczestnik z GBA
Nawet zdjęcie nie jest z tych ćwiczeń żeby tego syfu nie pokazywać na strefie to była wycieczka po PIWO 30 aut na 20m zarośli czyste jajca.
2017-06-16
 
Marek z Rudzicy
Leon żeby to choć co było wart ale to taka wiocha lipa liczy się tylko żarcie i picie za podatki do swoich aby misia wychwalali czyli czyste PZPR i Białoruś takie władze wybrał nasz wiejski elektorat 33 %.
2017-06-16
 
Leon
Rzygać się już chce z tych pseudo imprez
2017-06-16
 
podatnik z Jasienicy
Co się robi aby się dostać do niby strażackiej władzy za kasę naszych podatków funduje się żarcie do parę setek ludzi na dzień strażaka w PSP i na niby ćwiczeniach ,a za złom do Świętoszówki wydaje 10 tyś złoty to całe bagno niby gminy Jasienica szasta się kasą aby misia wychwalali TRAGEDIA i porażka do gminy ,mam nadzieje że kontrola to dokładnie sprawdzi i rozliczy dziesiątki imprez i popijaw w ciągu roku tak samo rodzinny GOK
2017-06-15
 
MEN
Wójt niestety sprowadza na tą Gminę same wspaniałe inicjatywy czyżby Strażacy mieli zasiedlić Ten inwestycyjny niewypał
2017-06-15
 
Karol
Widać głupotę organizatorów i zarządcy szukali jelenia na piwko za nasze podatki,co tam za obiekty na czym ćwiczyć (odfajkować)to można zrobić koło OSP a nie paliwo palić a gminy i podatnicy muszą na to płacić.
2017-06-15
 
Między rzeczą z prawdą
Niskoemisyjna strefa zabaw dla strażaków nowa nazwa Pierzynolanda
2017-06-15
 
Rolnik
Widze że Pierzyna idealnie rozwiazal temat strefy za 23 miliony zbudował plac zabaw dla OSP wspaniał naczelnik i przywódca :) OSP Bajki o rtysiacach miejsc pracy juz perzynajmniej nie opowiada.
2017-06-15
 
Piotr
Strażak Ratownik ale ty ciemny jak tabaka 4 X stukasz co to za sprawdzanie gotowości jak wszystko czeka najlepiej to widać przy pożarach jak pięknie płonie a co 10 min jeden samochód dojedzie ale są ćwiczenia odfajkowane ,jedynie co ja często widzę to im super wychodzi miotłowanie na drogach i się nie pień bo to widzę i myślę normalnie nie jak nawiedzony ochotnik, Romek ma 110 % racji.
2017-06-14
 
Strażak Ratownik
Oj Romeczku jakie ty masz pojęcie o straży i akcjach Strażackich skoro ty to porównujesz do zamiatania drogi . Sprawdzenie gotowości i ćwiczenia to podstawowa rzecz by sprawdzić i ocenić stopień w jakim mamy zapewnione bezpieczeństwo . Twoja wypowiedz równa się z poziomem przedszkolaków którzy myślą że jest to zabawa na łące i w zagajniku . Niestety ale to nie ty odpowiadasz za bezpieczeństwo w naszym powiecie proponuje zajmij się tym co umiesz najlepiej i będzie dobrze bo z tego co widzę to najlepiej idzie ci krytyka i pisanie bzdur jak poznasz te struktury to nabierzesz więcej kultury
2017-06-14
 
Dla remka
Wpis został zablokowany przez administratora z powodu naruszenia zasad regulaminu.
2017-06-13
 
Romek
Co za ćwiczenia zbierają się w jedno miejsce a potem z wielkim szumem jadą pogonić bo paru kszakach i na piwo ,ćwiczenia to są jak jest sprawdzana gotowość zebrania się strażaków nie czekanie w remizach dojazd i jakość rozwinięcia a tak to zabawa jak dzieci lepiej już jak zamiatają drogi.
2017-06-13
1

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.155 sek.