BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Ponad sto propozycji mieszkańców

Do poniedziałku, 5 czerwca 2017r., mieszkańcy Bielska-Białej składali swoje propozycje zadań do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego Bielska-Białej na 2018 rok. O północy zakończono przyjmowanie propozycji zadań składanych w wersji elektronicznej. Aktualnie przyszedł czas na podsumowanie ilości złożonych projektów.

Mieszkańcy Bielska-Białej jak zwykle nie zawiedli i wykazali się inicjatywą, co przełożyło się na ilość złożonych projektów. Ostatecznie zarejestrowano i opublikowano na oficjalnej stronie 106 propozycji projektów. W tej liczbie mieści się 80 projektów osiedlowych oraz 26 projektów ogólnomiejskich.

Ostatnie projekty mieszkańcy Bielska-Białej przesyłali w formie elektronicznej tuż przed północą. Zdecydowanie najwięcej projektów, już tradycyjnie, spłynęło w ostatnich trzech dniach okresu przewidzianego na składanie propozycji zadań. Czytaj więcej.

Źródło: UM Bielsko-Białadodano: 2017-06-12 | autor: Region
 

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.123 sek.