BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Diecezjalny Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie

Jutro w diecezji bielsko-żywieckiej Diecezjalny Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie. Otwarty dla wszystkich Dzień Wspólnoty  rozpocznie się o godzinie 13:00 na żywieckim rynku, skąd wyruszy współorganizowany przez nas Żywiecki Marsz dla Życia i Rodziny.

- O 14:00 w amfiteatrze będzie miało miejsce centralne wydarzenie całego spotkania - Eucharystia pod przewodnictwem Księdza Biskupa Piotra Gregera. Po Mszy Świętej będziemy dzielić się radością trwania we wspólnocie podczas Agapy ( uroczystego posiłku). Imprezę poprowadzi zespół Piotr Mirecki i Przyjaciele, ponadto każdy uczestnik będzie miał możliwość udziału w zabawach i konkursach. Całość zakończy uwielbienie prowadzone przez zespół Kamienica Band - zapowiada Adam Rakszawski z Diecezjalnej Diakonii Społecznej.

Tegoroczny Diecezjalny Dzień Wspólnoty jest częścią obchodów  25-lecia  diecezji bielsko - żywieckiej , wpisuje się także w obchody 30-rocznicy śmierci Założyciela, Sługi Bożego Franciszka Blachnickiego. W tym dniu w Amfiteatrze pod Grojcem  spotkają się oazowicze wszystkich pokoleń, związani z Ruchem przez ostatnie ćwierćwiecze.

plakat DW 11.06.17

marsz żywiiecdodano: 2017-06-10 | autor: Region
 
 
proponuję pielgrzymkę
Władeczku, Władeczku jakiż to trzeba mieć wyprany mózg aby porównywać się z takimi gośćmi jak Michnik czy Petru, Ty ciemna sieroto nie dorównujesz im do pięt.Módl się o zdrowie bo na rozumek już za późno.
2017-06-13
 
Władysław
ale powiem wam szczerze że najbardziej zżera mózg lewactwo. Jak patrzy się na takich tępaków jak Środa, Petru, czy Michnik to cieszmy się że jesteśmy wolni i możemy wielbić Boga.
2017-06-12
 
Icek
I tu masz rację,"wiara czyni czuba" w każdej wierze.
2017-06-10
 
Wiara czyni czuba
Zaproście Szydłową, syna i PiSDusia,oni lubią takie uroczystości.
2017-06-10
1

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.134 sek.