BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Zawyją syreny

W dniach 6 - 8 czerwca br. (termin zapasowy 9 czerwca br.) Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych organizuje krajowe ćwiczenie RENEGADE-SAREX 17/I. W związku z tym, że ćwiczenie zakłada również trening systemu alarmowania i ostrzegania, w województwie śląskim może wystąpić konieczność uruchomienia syren alarmowych w celu ogłoszenia i odwołania alarmu.

W ramach treningu emitowany będzie - dźwięk modulowany trwający trzy minuty - oznaczający ogłoszenie alarmu oraz dźwięk ciągły trwający trzy minuty - oznaczający odwołanie alarmu. Procedurę alarmowania na terenie poszczególnych powiatów i miast na prawach powiatu uruchamiać będzie właściwe Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego po otrzymaniu odpowiedniego komunikatu. Zgodnie z założeniami organizatora, pomimo całodobowego trybu ćwiczenia syreny nie będą uruchamiane w godzinach nocnych.dodano: 2017-06-06 | autor: Region
 
 
Rycho
a to przypadkiem u władzy nie było wtedy PO? jakim prawem miałby coś tam szuka? w tym czasie Pani Kopacz przeszukiwała glebę na głębokość metra, wielka farsa wychodzi na naw, Polacy mają już dość kłamstw.
2017-06-08
 
kapral
@Mutter. Wasze prawackie tyłki nie trzeba bronić.Wam wystarczą białe prześcieradła.Ten tchórz Antoni was obroni. Już pokazał swoją sprawność jak spieprzał ze Smoleńska pociągiem.Tym razem nie będzie musiał zbyt daleko uciekać,bo nie ma już szosy na Zaleszczyki.
2017-06-08
 
Mutter
mnie jednak zastanawia kto będzie bronił takie małe miejscowości jak nasze w czasie jakiegoś konfliktu? przecież facetów biorą do woja, wtedy będziecie się modlić do Antoniego żeby Obrona Terytorialna obroniła wasze lewackie tyłki, chyba że znów was Moskwa przyjmie bo islamski zachód już padł.
2017-06-07
 
kpr.rezerwy
Ola każdy przed wyjazdem musi wpier--- 7 menaszek grochówki i to są wojska chemiczne
2017-06-07
 
Ola
Rezerwy psychola antka wyjadą na rowerach i pokarzą swoją siłę w gaciach.
2017-06-07
1

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.098 sek.