BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Dwa groźne wypadki w Kozach

Do dwóch groźnie wyglądających wypadków doszło wczoraj po południu w Kozach na drodze krajowej 52. Najpierw około 16.00 miało miejsce czołowe zderzenie citroena ze skodą. Niespełna trzy godziny później włączający się do ruchu mercedes uderzył w jadącego szosą opla.

Kierowcy i pasażerowie opuścili pojazdy o własnych siłach przed przybyciem zastępów straży pożarnej. Działania ratowników polegały na zabezpieczeniu terenu akcji, odłączeniu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach, zakręceniu zbiornika gazowego oraz neutralizacji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Kierowca skody 69-letnia kobieta oraz dwójka podróżujących citroenem dzieci w wieku 5 i 10 lat zostali zabrani do szpitala.

Niespełna trzy godziny później włączający się do ruchu mercedes uderzył w jadącego szosą opla. Ten wypadł z jezdni i dachował w rowie. Decyzją ratownika medycznego pasażerka opla corsy 7-letnia dziewczynka została przewieziona do szpitala celem przeprowadzenia dalszych badań. Dalsze działania strażaków polegały na odłączeniu akumulatorów w uszkodzonych samochodach oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych rozlanych na drodze.

Źródło: PSP Bielsko-Białadodano: 2017-06-05 | autor: Region
 

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.093 sek.