BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Chciał skoczyć z 8-metrowego wiaduktu

Dzięki natychmiastowej reakcji policjantów z Czechowic-Dziedzic nie doszło do tragedii. Mundurowi uratowali młodego mężczyznę, który próbował targnąć się na swoje życie. Mężczyzna usiłował skoczyć z 8-metrowego wiaduktu przy czechowickiej ul. Traugutta wprost na torowisko. Był nietrzeźwy. Został otoczony opieką lekarską.

Tuż przed północą czechowiccy policjanci zostali zaalarmowani i wezwani na pomoc przez świadka, który widział mężczyznę stojącego po drugiej stronie bariery wiaduktu. Mężczyzna trzymał się jedną ręką bariery i usiłował rzucić się wprost na torowisko. Mundurowi natychmiast dotarli na miejsce i zaczęli rozmawiać z mężczyzną. Negocjacje trwały kilkadziesiąt minut. W tym samym czasie zatrzymali ruch pojazdów na wiadukcie. Wstrzymali także ruch kolejowy. Policjanci zdołali przekonać 29-latka, aby zszedł z wiaduktu. Sprowadzili mężczyznę w bezpieczne miejsce i otoczyli go opieką. Mężczyzna był nietrzeźwy. Miał w organizmie 2 promile alkoholu. Na miejsce wezwano pogotowie, którego załoga udzieliła poszkodowanemu pomocy. W celach opiekuńczych, został on przewieziony do izby wytrzeźwień.

Źródło: Policja Bielsko-Białadodano: 2017-06-01 | autor: Region
 
 
Edi
Świr i tyle jak raz próbował to to zrobi znałem takich 3 robili zamachy na swoje życie i po jakimś czasie to zrobili.
2017-06-01
1

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.085 sek.