BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Porąbka: Wypadek z udziałem motocyklisty

Wczoraj po godzinie 16 w Porąbce przy ulicy Krakowskiej doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego marki Seat Arosa oraz motocykla marki Suzuki.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia do czasu przybycia policji i pogotowia ratunkowego. Niezwłocznie udzielono pomocy poszkodowanemu w wypadku motocykliście: ustabilizowano odcinek szyjny kręgosłupa za pomocą kołnierza ortopedycznego oraz usztywniono szynami podejrzenie złamania lewej ręki w okolicach nadgarstka oraz prawej nogi w kolanie. Poszkodowanemu udzielano wsparcia psychicznego do czasu przejęcia przez zespół ratownictwa medycznego, który zabrał go do szpitala wojewódzkiego w Bielsku Białej.

Następnie zneutralizowano wyciek płynów eksploatacyjnych z samochodu osobowego. Dalsze czynności przejęła policja. Działania zakończono po godzinie 17.

*** Aktualizacja

Policjanci z bielskiej drogówki wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj (26.03) tuż po 16.00 w Porąbce na ul. Żywieckiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 42-letnia kierująca osobowym seatem, w czasie skrętu w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa i doprowadziła do zderzenia z 25-letnim motocyklistą kierującym Suzuki. Ranny motocyklista trafił do szpitala.

Źródło: PSP Bielsko-Biała/Policja Bielsko-Biała

 dodano: 2017-03-27 | autor: Region
 

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.104 sek.