BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

W pierwszą niedzielę bez handlu galerie będą otwarte

Od marca 2018 r. zaczęły obowiązywać przepisy wprowadzające ograniczenia handlu w niedziele oraz święta. Oznacza to kilka zmian, jednak dla klientów, którzy cenią sobie weekendowe wypady do np. do Gemini Park, część centrum handlowego będzie dostępna również w niedziele wolne od handlu. 

Zgodnie z nowymi zasadami, handel może odbywać się w dwie niedziele w miesiącu – w pierwszą  i ostatnią. W niedziele objęte zakazem handlu, Gemini Park będzie czynne, ale w ograniczonym zakresie. Do dyspozycji odwiedzających będzie oferta rozrywkowo-usługowa oraz strefa restauracyjna: kino Cinema-City, a także lokale: KFC, Pizza Hut, Pizza Dominium, Subway, Rondel wraz z pizzerią De Gusto, Sushi Samuraj, Doner Kebab, Salad Fantasy, Lodomania, Grycan, stoisko Juice Garden, plac zabaw Rajska Wyspa oraz Fitness BeFit. Dodatkowo, skorzystać będzie można z usług Banku Millenium.  

Zmianom nie ulega funkcjonowanie Gemini w dni powszednie oraz w pierwszą i ostatnią niedzielę każdego miesiąca, podczas których czynne będą wszystkie lokale, w standardowych godzinach pracy. 

Pierwszymi niedzielami „niehandlowymi”, podczas których odwiedzający Gemini Park będą mogli odwiedzić z kino, kawiarnie, zjeść obiad w restauracji, a także poćwiczyć w klubie fitness, będą 11 i 18 marca. W te dni będzie można skorzystać również ze specjalnych rabatów, bogatej oferty zajęć Fitnessu BeFit, zabaw i animacji przygotowanych przez Plac Zabaw Rajska Wyspa oraz repertuaru Cinema City. Ponadto, na wiosnę ponownie otwarty zostanie również Park W DECHE. 

Zapraszamy do śledzenia strony internetowej i profilu na Facebooku, gdzie na bieżąco podawane będą informacje dotyczące oferty dostępnej w Gemini Park w niedziele wolne od handlu.dodano: 2018-03-10 | autor: Region
 
 
łowca debili
@Konrad jak i Mariusz to ten sam Świr Smoleński, odpuście debilowi niech dalej zasuwa, aż przygrzeje łbem w ścianę.
2018-03-12
 
Maks
@Mariusz.Boli nas głupota takich durni jak ty,a jest was tak na oko z 6 milionów,mających nierówno pod sufitem !!!
2018-03-12
 
Mariusz
Brawo ludzie rodzinnie spędzają czas to was boli fanatycy Brukseli i Zachodnich Hiper super marketów. Polska podnosi czoło do góry klijent nie jest najważniejszy. Najważniejszy jest pracownik to was boli sprzedawcy?
2018-03-11
 
Dima
ludzie którzy zatrudniają się w reatauracjach,kinach, teatrach, pkp, mzk, świadmie decydują że będą pracować również w niedziele, nikt ich nie broni, choć w niedziele nie trzeba nigdzie wychodzić i wyjeżdzać, można siedzieć w domu i gapić się w telewizor... jak ktoś nie chce pracować w niedziele to niech szuka pracy gdzie indziej, a nie w sklepie, cały ten cyrk nie jest w obronie pracowników, partia chce wychować społeczeństwo wg swojego modelu, bo przecież suweren durny jest, za wyjątkiem sytuacji kiedy głosuje na PiS:)
2018-03-11
 
Konrad
co tam lewaczki dziś porabiają? przecież ich świątynie centra handlowe pozamykane :D
2018-03-11
 
mieszkaniec wsi
Przynajmniej wlasciciele sklepików osiedlowych sobie dorobią.
2018-03-11
 
max
Panie Piotrze tu chodzi głównie o to, że wracają czasy, kiedy władza lepiej wie, co jest lepsze dla obywatela. I powiem tak - gdyby ludzie nie chodzili do sklepów w niedzielę i nie robili zakupów, właściciele sklepów sami doszliby do wniosku, że nie opłaca im się pracować w siódmy dzień tygodnia.
2018-03-11
 
Kox
Komentarz Piotra świadczy o tym jakie mamy tępe społeczeństwo. Pędź do kościoła rzucić na tacę i wylizać rowek plebanowi, to Ci ulży.
2018-03-11
 
taki sobie
@Piotr.Odezwał się nie mniejszy baran od innych,z tym,że z bardziej pustą głową.
2018-03-10
 
Piotr
Szum robią właściciele marketów aby ciemny naród zapier--- non stop jako niewolnik zachodnich właścicieli a Polak nie umie sobie zrobić planu w wolne dni tylko wiocha chodzi całymi rodzinami jak barany, jestem za mieszkałem parę lat w Niemczech od soboty 12 do poniedziałku jest zamknięte i jest OK .
2018-03-10
 
... z nimi
PiS-dzielstwo wie najlepiej czego sobie życzy społeczeństwo.
2018-03-10
1

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.088 sek.