BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Więcej kamer w centrum Wapienicy

Cały rejon przejścia podziemnego w centrum bielskiej Wapienicy jeszcze w bieżącym roku zostanie objęty monitoringiem. Być może poprawie ulegnie też stan oświetlenia ulicznego w okolicy tego obiektu.

- W nawiązaniu do moich licznych wpisów w sprawie podejmowanych działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa w Wapienicy informuję, iż zamontowanie na mój wniosek w dniu 16.12.2017 r. kamery monitoringu wizyjnego miasta Bielska-Białej (CCTV) w centrum Wapienicy postrzegam jako pierwszy etap działań związanych z rozbudową monitoringu w tej części miasta. Kolejnym etapem będzie wprowadzenie kamer monitoringu wizyjnego wprost do przejścia podziemnego pod ul. Cieszyńską - zapowiedział na swoim facebook'owym profilu radny Konrad Łoś. Jak informuje dalej, prowadzone przeze niego rozmowy z komendantem Straży Miejskiej w Bielsku-Białej w doprowadziły do zlecenia opracowania kosztorysu inwestorskiego, projektu wykonawczego, szczegółowej specyfikacji wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiaru robót oraz projektu zagospodarowania terenu. Na podstawie powyższej dokumentacji cały rejon przejścia podziemnego jeszcze w bieżącym roku zostanie objęty monitoringiem. Jednocześnie radny zwrócił się do dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg o podjęcie pilnych działań mających na celu kompleksową modernizację oświetlenia w obrębie przejścia podziemnego pod ul. Cieszyńską w Wapienicy.dodano: 2018-03-11 | autor: Region
 
 
Jan
Wiktoria masz 100% racji taki syf jak w centrum,regera cieszyńska to porażka dla mieszkańców nieco że ciasno dostać się do miasta to jeszcze bałagan brud i smród.
2018-03-11
 
Viktoria
Do kamer jeszcze dołączyć sprzątających gdyż takiego syfu jak dzielnica Wapienica nie ma nigdzie tam wstyd mieszkać co tam robi rada osiedlowa .
2018-03-11
1

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.085 sek.