BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Rozbudowa zaplecza sportowo-rekreacyjnego przy Koralowej

Gmina Jaworze zamierza do 30 września br. nadbudować budynek zaplecza sportowego przy ulicy Koralowej oraz postawić wiatę grillową w tym kompleksie. Samorząd zamierzał wydać na ten cel 612 tys. zł. Po przetargu okazało się, że najniższa oferta była o 150 tys. wyższa niż zakładali urzędnicy.

Nadbudowa budynku przy Koralowej pozwoli zwiększyć powierzchnię użytkową obiektu o ponad 207 m kw. Większość nowej powierzchni posłuży potrzebom Świetlicy Środowiskowej prowadzonej przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, która dzisiaj funkcjonuje w tzw. Agronomówce. Pozostała część służyć będzie klubowi GKS Czarni Jaworze– powstaną tam sale masażu, magazyny i umywalnie. Ponadto między budynkiem a sektorami publiczności powstanie wiata grillowa z zapleczem na sprzęt techniczny, z której będzie można korzystać na zasadach ogólnych. Powierzchnia użytkowa wiaty przewidziana została na ponad 66 m kw.

Pierwszego dnia marca doszło do otwarcia ofert przetargowych na wykonanie tego zadania. Gmina zarezerwowała na tę inwestycję 612,3 tys. zł. W konkursie wystartowały dwa konsorcja firm. Niższą ofertę złożyło konsorcjum firm z Bielska-Białej i Warszowic, które za wykonanie tego zadania oczekują 764,3 tys. zł. Zgodnie z zapisami przetargowymi prace budowlane powinny zostać zakończone do końca września br.

Zdjęcie: UG Jaworze

 

 dodano: 2018-03-06 | autor: Region
 
 
smakosz
zrobić tam ładną kawiarenkę,żeby ludzie mieli gdzie posiedzieć , po spacerach i tężni.
2018-03-17
 
park
przecież wójt mówi że zadłużenie gminy jest efektem rozwoju cywilizacyjnego. w niektórych przypadkach można by wywnioskować że także ????? innego
2018-03-12
 
Jaworzanka
Mieszkańcy wyciągną wniosku ski nad urna i podziękują za ciemnogród w 21 wieku bez wody i kanalizacji!?
2018-03-12
 
jaworzanin
Jaworze to bogata gmina zamożnością swoich mieszkanców. Swiadczy o tym statystyka:: 2006 odpis dla urzedu gminy z podatków dochodowych od mieszkańców==ok 4milionów,2016== ok 11-12mil;ionów ale i dług wzrósł z ok 2milionow na 12milionów. Wnioski szanowni mieszkancy wyciagajcie sami bo to Wasza kasa???
2018-03-12
 
fojt
Przecież wójt wie co mieszkańcą gminy jest potrzebne . przecież to doktur po rocznych studiach.
2018-03-11
 
Jaworzanka
W naszym Jaworzu brakuje prawdziwego gospodarza, który zna się na robocie!!! Karierowicze i ich znajomki mają w głębokim poważaniu Jaworze bo tu nie mieszkają liczy się tylko cieplutka posadka za pieniążki podatników.
2018-03-10
 
jaworzanin
Kolejny rekord świata 207m2 za 764tysiące , fundamenty, dach zrobiony to tylko nadbudowa-podniesienie o ok 1m tego bubla koralowego, zagrzybionego, z odpadajacymi tandetnymi płytkami. Cena za 1m2 ok. 3,5ysiąca to jak niezły developerski stan w mieszkaniu. Na drogi, chodniki brak kasy a na budowę pomników głupoty podatki nasze idą jak woda.Gmina Jasienica 5lat temu wybudowała piekny , obszerny obiekt na Drzewiarzu za ok 2miliony a nasz bubel dojdzie do 1,8miliona. Budujemy, budujemy potrzebne czy nie a utrzymanie tych budowli to nastepne setki tysięcy rocznie.
2018-03-09
 
Ktoś
Wybory idą to się buduje na potęgę a,że to kolejny bubel będzie to nic przecież wójt za to nie płaci.
2018-03-08
 
nikt
bubel będą rozbudowywać. przecież to coś już gminę tyle kosztowało.
2018-03-08
1

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.084 sek.