BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Wyszedł w góry i nie wrócił (aktualizacja)

Kilkudziesięciu policjantów i strażaków, członków grup ratowniczych OSP wraz z psami tropiącymi, zaangażowanych jest w poszukiwania 20-letniego bielszczanina. Kamil Bednarz zaginął w minioną sobotę (3 marca br.) około około 21.30 w masywie leśnym Hrobaczej Łąki. Wszelkie informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do bielskiej Policji – nr alarmowy 112.

Zaginiony po raz ostatni widziany był przez swojego krewnego w minioną sobotę (3 marca br.) około 21.30. Mężczyźni wspólnie wybrali się w góry. 20-latek miał wrócić do domu na niedzielny obiad. Dzisiaj nad ranem ojciec, zaniepokojony nieobecnością syna, powiadomił o jego zaginięciu.

Od wczesnych godzin rannych kilkudziesięciu policjantów i strażaków, członków grup ratowniczych OSP wraz z psami tropiącymi, zaangażowanych jest w poszukiwania 20-latka.

Rysopis zaginionego – wiek z wyglądu około 20 lat, wzrost 176 cm, waga 78 kg, krępa budowa ciała, włosy krótkie, koloru ciemny blond, oczy ciemne, twarz okrągła.

W chwili zaginięcia ubrany w czarną kurtkę puchową, brązowe spodnie dresowe, buty sportowe w kolorze niebieskim, ciemną czapkę, czarne rękawiczki.

Wszelkie informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do oficera dyżurnego bielskiej Policji – nr alarmowy 112.

Źródło: Policja Bielsko-Biała 

***

Poszukiwania 20-latka zakończyły się. Policja odnalzała ciało mężczyzny tuż po godz. 12, ok. 500 m od głównego szlaku na Hrobaczą Łąkę. dodano: 2018-03-05 | autor: Region
 

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.084 sek.