BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Stracił narty warte półtora tysiąca

Narciarz z Bydgoszczy stracił wczoraj swoje „Fishery” warte półtora tysiąca zł, które pozostawił przed lokalem na jednym ze stoków w Szczyrku. Dlatego miłośników jazdy na nartach prosimy o staranne zabezpieczenie sprzętu narciarskiego. Wystarczy zaledwie chwila nieuwagi, aby pozostawiony przez roztargnionych właścicieli sprzęt zniknął sprzed hotelu, lokalu czy ze stoku. 

Giną też narty pozostawione w samochodach oraz bagażnikach montowanych na pojazdach. Dlatego policja apeluje do turystów i narciarzy o ostrożność, a przede wszystkim właściwe i staranne zabezpieczenie posiadanego – nierzadko bardzo drogiego sprzętu narciarskiego. Aby uniknąć kradzieży, narty warto oddać do przechowalni. Ośrodki i hotele mają takie pomieszczenia dla swoich klientów. Sprzęt można także oznakować w sposób wiadomy tylko dla właściciela. Oznakowanie nart jest istotne w przypadku ich kradzieży. Wówczas zgłaszający o przestępstwie może podać cechę charakterystyczną dzięki której narty – w momencie ich odnalezienia – trafią z powrotem do właściciela. 

Źródło: Policja Bielsko-Biała 



dodano: 2018-02-21 | autor: Region
 
 
Franek
Nikt inny nie ukradł tylko dostawcy do sklepów .
2018-02-22
1

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.093 sek.