BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Pijany kierowca znieważył policjanta

Do roku więzienia grozi 24-letniemu mężczyźnie, który znieważył dzielnicowego z Komisariatu Policji w Szczyrku. Do zdarzenia doszło podczas doprowadzenia zatrzymanego do Ośrodka Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym w Bielsku-Białej. Zatrzymany usłyszał już zarzuty, a prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

Policjanci zostali poinformowani o awanturze, do której doszło nad ranem pomiędzy dwójką mężczyzn w Szczyrku przy ul. Beskidzkiej. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia samochodem marki Audi. Chwilę później mundurowi zatrzymali kierowcę tego samochodu. 24-latek ledwo trzymał się na nogach, a jego mowa był bełkotliwa. Od mężczyzny wyraźnie czuć było alkohol. Odmówił poddania się badaniu alkomatem, więc pobrano od niego krew do dalszej analizy.
 
Sprawca został przewieziony do Ośrodka Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym w Bielsku-Białej. Widok umundurowanych policjantów nie zrobił na nim jednak większego wrażenia. Sprawca zwracał się do dzielnicowego słowami powszechnie uznawanymi za obelżywe. Nazajutrz, po wytrzeźwieniu, usłyszał zarzuty znieważania policjanta i został doprowadzony do prokuratury. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.


dodano: 2018-02-15 | autor: Region
 

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.084 sek.