BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

sport

Nowy prezes Drzewiarza

Po 11 latach pracy w zarządzie Drzewiarza Jasienica Mirosław Łaciok (na zdjęciu) zrezygnował z funkcji prezesa. Stery w klubie obejmie Damian Zdolski.

Podczas walnego zgromadzenia klubu mogliśmy podziękować panu prezesowi. W tym okresie klub osiągał bardzo dobre wyniki sportowe. Trzeba zaznaczyć, że drużyna juniorska weszła do klasy mistrzowskiej, zaś seniorzy do IV ligi i od tamtej pory nieprzerwanie utrzymują się wysoko w tabeli. Bardzo serdecznie dziękuję panu Mirosławowi za jego wkład w ten sukces, za rozwój sportu i rekreacji, jak również za wszystkie środki finansowe, które przekazał na funkcjonowanie klubu, za wszystkie darowizny z tym związane. Życzymy mu, aby kolejny okres w jego życiu przyniósł mu również wiele zadowolenia i satysfakcji – poinformował wójt Janusz Pierzyna.

Walne zgromadzenie wybrało nowe władze Drzewiarza. Prezesem klubu został Damian Zdolski, wiceprezesem ds. organizacyjnych Antoni Staniek, a ds. sportowych Dariusz Kołodziej, skarbnikiem Grzegorz Marsowicz, sekretarzem Marian Krupiński, zaś członkami zarządu Sławomir Moskała oraz Stanisław Bylok.dodano: 2018-02-15 | autor: Region
 
 
miejscowy
Wysoko postawiona poprzeczka dla młodego Prezesa po poprzednikach sukcesów życzymy
2018-02-21
 
Mariusz
Dla mnie to dziwne że tyle kasy idzie a zainteresowania zero od lat na A klasę chodzi więcej fanów do Miedzyrzecza przecież
2018-02-18
 
Rysiek
O czym Ty w ogóle mówisz? Dotacja z gminy to przecież organizacja zajęć dla dzieci i młodzieży szkolnej. To ile trzeba mieć kasy, żeby klub działał?Ha ha...100 tys. mało??? Chyba trochę szalejecie z tymi kwotami?
2018-02-18
 
Kamil 18 lat.
Ile ludzi gra z Jasienicy i ile ludzi chodzi na mecz 20-30 pijaczków i tyle kasy na wiejskie kopanie czy nie lepiej dawać na dystypliny lekkoatletyczne gdzie sport uprawia masę młodych ludzi nie paru wiejskich marnych kopaczy .
2018-02-18
 
Piłka Nożna w Jasienicy
Razem oczywiście Prezes Sąsiad Teść Pracownik Urzędu klub Gminny i rodzinny kogo to interesuje Piłka Nożna w Jasienicy jak jest 30 kibiców na meczu i dotacja na klub ponad 100 000 zł dla kogo pytam .Lepiej asfalt położyć i latarnie na ulicach założyć.Miejsce spadkowe na półmetku w 4 lidze w tabeli oby się utrzymali trzymam kciuki . Pan Łaciok wiedział kiedy zrezygnować bez poważnych sponsorów klub na tym poziomie nie ma prawa istnieć lepiej przeznaczyć te pieniądze Gminne na zajęcia dla dzieci w szkołach lub inwestycje. Smutne ale prawdziwe szanowni kibice.Pieniądze są przypominam z Gminy czyli nasze więc każdy ma prawo wypowiedzieć się na ten temat.
2018-02-18
 
Rysiek
Szczera prawda, Jancio dobrze mówi. Przypominam,że zarząd wybierany jest na zebraniu i każdy członek klubu ma prawo oddać swój głos. Bogu dzięki,że w dzisiejszych czasach są ludzie którym się chce robić coś bezinteresownie poświęcając swój prywatny czas na rzecz mieszkańców. Więc już więcej nie narzekajcie a jak chcecie wspomóc swoim zaangażowaniem i doświadczeniem to zapraszam do stowarzyszeń. Razem można zdziałać wiele a z ciągłego niezadowolenia nie ma nic.
2018-02-18
 
Jancio
jak jestescie tacy bystrzy jak woda w klozecie i plujecie na zarzad to zapraszamy na zebrania i branie czynnego udzialu w zyciu klubu, kozaki w necie pi... w swiecie co ;))),
2018-02-17
 
Edek
Misiu ustalał i wybierał jak wszystko w gminie i dlatego coraz więcej śmierdzącego gówna na całej gminie .
2018-02-16
 
JASIENICA
Szkoda mamy taki wspaniały klub,a działaczy z Jasienicy brak. Prezesem zostaje piłkarz ,który ma szkółkę piłkarską w jasienicy, teść Wójta vi-ce prezesem, skarbnikiem pracownik Urzędu Gminy. Gdzie te Chłopy z tamtych lat!!!!
2018-02-16
 
Kibic
Jak by wygladali z napisem zaklad pogrzebowy czy krematorium na koszulkach
2018-02-16
 
Trupek
A gdzie jest ten najważniejszy niby radny już załatwił spalarnie to teraz ma w du--e wiejskich kopaczy tu widać że nic za darmo tylko dużą kasę.
2018-02-16
 
Mirosław
Ten facet to pakował kase w klub, masakra... ale sie opamiętał, w sumie lepiej późno niż wcale
2018-02-15
 
Krystyna
A czy ten Pan Antoni Staniek , to czasem nie teść naszego kochanego MISIA , najważniejsze rodzina na swoim , czy nie tak drogi Januszku ?
2018-02-15
 
kibic
Dziękujemy Panie Mirku takiego Prezesa już nie będzie nigdy
2018-02-15
 
piłeczka z tela
Czyli sami swoi misia a jak może być pracownik gminy skąd idą dotacje skarbnikiem
2018-02-15
1

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.084 sek.