BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Publiczne losowanie wniosków

Wójt gminy Jasienica zaprasza na publiczne losowanie wniosków w ramach programu „Słoneczna Gmina Jasienica – etap II”, które odbędzie się w piątek 16 lutego.

Osoby, które do 31 stycznia złożyły wniosek w Urzędzie Gminy Jasienica i jednocześnie wyraziły chęć udziału w programie Słoneczna Gmina Jasienica w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, Działanie 4.1 Odnawialne źródła energii, Poddziałanie 4.1.3 Odnawialne źródła energii zapraszamy na losowanie.

Zostaną przeprowadzone dwa losowania, jedno dla instalacji fotowoltaicznych (limit instalacji do realizacji w ramach projektu: 180) drugie dla instalacji pomp ciepła (limit instalacji do realizacji w ramach projektu: 20).

Publiczne losowanie odbędzie się 16 lutego br. (piątek) na sali widowiskowej GOK Jasienica (siedziba GOK przy kompleksie boisk „Drzewiarz”) o godzinie 17.00.

Źródło: UG Jasienica dodano: 2018-02-13 | autor: Region
 

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.127 sek.