BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Zbliżeniowo w bestwińskim urzędzie

Cyfrowa rewolucja, wzorem ościennych gmin, wkracza do Bestwiny. W kasie Urzędu przy ul. Krakowskiej 111, w pokoju nr 1 od 7 lutego mamy możliwość uregulowania naszych płatności przy pomocy karty lub telefonu komórkowego. Wójt Artur Beniowski osobiście sprawdził działanie terminala i zapewnił, że wszystko funkcjonuje jak należy.

Gmina Bestwina przystąpiła do specjalnego programu realizowanego przez Ministerstwo Rozwoju, we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową S.A, dotyczącego upowszechnienia płatności bezgotówkowych w administracji publicznej. Stanowisko kasowe wyposażono w terminal służący do obsługi kart płatniczych z PINpadem umożliwiającym posiadaczowi karty wprowadzenie kodu PIN podczas transakcji. Przy pomocy karty można wpłacić każdą kwotę bez minimalnego limitu przeprowadzanej operacji, można również płacić w formie zbliżeniowej.

Źródło: UG Bestwina dodano: 2018-02-08 | autor: Region
 

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.116 sek.