BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Harnasie dla najlepszych

2 lutego w Bielsku-Białej wręczono statuetki Harnasia, czyli nagrodę za wybitne sukcesy osiągnięte w zeszłym roku przyznawane przez prezydenta miasta. Harnasie zostały przyznane w czterech kategoriach. Poza sportowcem i trenerem roku nagroda trafiła także do najlepszej drużyny i dobrodzieja sportu.

Sportowcem Roku 2017 została, reprezentująca BKT Advantage, tenisistka Maja Chwalińska. Tytuł drużyny roku przypadł futsalowcom Rekord SSA. Trenerem roku konkursowa kapituła wybrała Andrzeja Szłapę (Rekord SSA), a dobrodziejem roku została spółka Polskie Mięso i Wędliny Łukosz.

Dodatkowo paterę Super Championa w uznaniu dotychczasowych osiągnięć wraz z podziękowaniami za godne reprezentowanie Bielska-Białej na arenach krajowych i międzynarodowych odebrał z rąk prezydenta miasta szybownik – Sebastian Kawa.

***

Obok zwycięzców nominacje na najlepszego sportowca, trenera, drużynę i dobrodzieja minionego roku w Bielsku-Białej otrzymali ponadto:

Sportowcy:

Justyna KACZKOWSKA – kolarstwo, UKKS Imielin Team Corratec

Michał KAŁUŻA – futsal, REKORD SSA 

Bartosz ŁASTOWSKI –  amp futbol, Kuloodporni 

Marta WALICZEK –  kick-boxing, DAAS Berserkers Team 

Trenerzy:

Maciej KOZIK – amp futbol, KULOODPORNI   

Paweł ŁOŚ  –  piłka nożna, TS PODBESKIDZIE SA  

Paweł POŁTORZECKI – karate, KSA ATEMI 

Piotr SZCZYPKA – tenis, BKT Advantage 

Drużyny: 

Beskidzki Klub Tenisowy ADVANTAGE – tenis

KULOODPORNI – amp futbol

Dobrodzieje Sportu:

AQUA S.A. prowadzi działalność wodociągowo-kanalizacyjną na terenie Bielska-Białej i sąsiednich gmin. Wspiera m.in.: TS Podbeskidzie SA, BBTS SA, KS Sprint.

DAAS Spółka z o.o. oferuje prace wysokościowe i alpinistyczne z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa.  Wspiera:  Basket Hills, Berserkers Team.

Źródło/zdjęcie: UM Bielsko-Biała


dodano: 2018-02-06 | autor: Region
 

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.089 sek.