BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Kradzież rozbójnicza przy Cieszyńskiej

Policjanci z komisariatu w Jasienicy zatrzymali mężczyznę, który jest podejrzany o kradzież rozbójniczą. 35-latek skradł w jednym ze sklepów papierosy, a w czasie ucieczki zaatakował pracownicę tej placówki. Kobieta usiłowała zatrzymać rabusia i odzyskać skradzione mienie. Za przestępstwo to sprawca może trafić do więzienia na najbliższe 10 lat.

Do zdarzenia doszło w Jasienicy przy ul. Cieszyńskiej. Rabuś skradł 2 paczki papierosów o wartości 30 zł. Zauważyła go pracownica sklepu, która ruszyła w pościg za sprawcą. Pomiędzy napastnikiem, a ekspedientką doszło do szamotaniny. Sprawca odepchnął kobietę i przewrócił ją na ziemię, po czym uciekł.

Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci szybko ustalili personalia złodzieja, a chwilę później go zatrzymali. Okazał się nim dobrze im znany 35-latek. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Szybko okazało się, że to nie jedyna kradzież, której zatrzymany dopuścił się w ostatnim czasie. Na swoim koncie ma także kradzież laptopa o wartości ponad 2 tys. zł.

Sprawca jest już po zarzutach. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. Za przestępstwa te grozi mu teraz do 10 lat więzienia.

Źródło: Policja Bielsko-Biała dodano: 2018-02-03 | autor: Region
 
 
Ola
I jednego darmozjada więcej do utrzymania i sielanka za nasze podatki zamiast odpracować pod nadzorem i każdy dzień 10 pał na plecy.
2018-02-04
1

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.088 sek.