BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Zaatakował lekarza i ratowników medycznych

Nawet do 3 lat więzienia grozi 60-letniemu bielszczaninowi, który zaatakował lekarza i ratowników medycznych w chwili, gdy udzielali mu pomocy. Mężczyzna był nietrzeźwy - miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Policjanci z wydziału prewencji szybko obezwładnili awanturnika i doprowadzili do aresztu.

Na bielskiej ulicy Konopnickiej, świadkowie zauważyli leżącego na chodniku mężczyznę, który nie dawał oznak życia. Natychmiast zareagowali i wezwali pogotowie ratunkowe. W czasie, gdy lekarz i ratownicy medyczni udzielali poszkodowanemu pomocy, mężczyzna stawał się coraz bardziej agresywny. Zaatakował pracowników pogotowia i znieważył ich słowami wulgarnymi. Wezwani na miejsce policjanci szybko obezwładnili awanturnika i założyli mu kajdanki. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a nazajutrz usłyszał zarzuty. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

Źródło: Policja Bielsko-Biała dodano: 2018-02-02 | autor: Region
 

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.090 sek.