BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Próbował popełnić samobójstwo. Uratowali go policjanci i strażacy

Dzięki szybkiej reakcji policjantów z Czechowic-Dziedzic oraz strażaków nie doszło do tragedii. Mundurowi uratowali 56-letniego mężczyznę, który próbował targnąć się na swoje życie. Udzielili zakrwawionemu mężczyźnie pomocy medycznej i przekazali pod opiekę lekarzy. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Wczoraj policjanci zostali poinformowani przez zarządcę prywatnego budynku w Bestwinie o tym, że od dłuższego czasu nie widział jednego z lokatorów. Mundurowi natychmiast podjęli interwencję. Nikt nie reagował na pukanie do drzwi. Ponieważ mieszkanie usytuowane było na I piętrze o pomoc poproszono strażaków, którzy za pomocą drabiny przedostali się do środka i otworzyli drzwi. Wewnątrz mundurowi odnaleźli leżącego na podłodze, zakrwawionego 56-latka. Udzieli mu pierwszej pomocy przedmedycznej i wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, które przewiozło rannego do szpitala. Mężczyzna przeszedł operację. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Źródło: Policja Bielsko-Biała dodano: 2018-01-31 | autor: Region
 

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.087 sek.