BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

W ostatniej chwili zdjęli sznur z szyi

Dzięki błyskawicznej reakcji policjantów z Kobiernic nie doszło do tragedii. Mundurowi uratowali życie 39-latkowi, który usiłował popełnić samobójstwo. Policjanci w ostatniej chwili zdjęli sznur z szyi nietrzeźwego mężczyzny. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. 

Dyżurny z Komisariatu Policji w Kobiernicach otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym z prywatnych domów w Pisarzowicach przebywa mężczyzna, który chce się targnąć na swoje życie. Policjanci natychmiast podjęli interwencję. Pomimo wielokrotnego dzwonienia i pukania do drzwi nikt nie reagował. W międzyczasie dyżurny zdołał skontaktować się telefonicznie z desperatem. Podtrzymywał rozmowę i tak nią kierował, że dowiedział się, że drzwi garażowe mogą być otwarte. Policjanci w samą porę weszli do domu i przeszukali pomieszczenia. W łazience odnaleźli mężczyznę z zaciśniętą pętlą wokół szyi, której drugi koniec przytwierdzony był do kaloryfera. Natychmiast odpięli sznur i udzielili 39-latkowi pierwszej pomocy. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, którego załoga sprawdziła stan zdrowia mężczyzny. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Został otoczony opieką medyczną. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Źródło: Policja Bielsko-Biała dodano: 2018-01-30 | autor: Region
 
 
Adam
I tak to nic nie da jak ktoś raz próbował to i tak to zrobi diabeł już to dopilnuje znałem 2 takich tak ich pilnowali i do roku to zrobili to jest silniejsze.
2018-01-30
1

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.096 sek.