BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Jaworze: Słowak potrącił dwie nastolatki

Wczoraj tuż przed 14.00 w Jaworzu na ul. Cieszyńskiej. 30-letni Słowak kierujący volkswagenem, potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych dwie 16-latki. 

Sprawca tłumaczył się tym, że tylko na moment zagapił się, zmieniając stację w radioodtwarzaczu. Nastolatki trafiły na badania do szpitala. Nie odniosły na szczęście poważniejszych obrażeń ciała. Kierowca został ukarany przez policjantów mandatem w wysokości 500 zł.

To było pierwsze z trzech potraceń pieszych jakie odnotowano wczorajszego popołudnia na drogach naszego regionu. Zaledwie pół godziny później, na przejściu dla pieszych w Bielsku-Białej przy ul. Bystrzańskiej, doszło do kolejnego potrącenia. 24-letnia kierująca seatem potrąciła 11-latkę. Dziecku nic się nie stało. Kierująca straciła prawo jazdy.

Uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi stracił także sprawca kolejnego potrącenia, do którego doszło około 16.40 w Bielsku-Białej na ul. Aleksandrowickiej. 83-letni kierujący citroenem potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych 47-letnią kobietę. Piesza nie odniosła poważniejszych obrażeń ciała.

Źródło: Policja Bielsko-Biała dodano: 2018-01-19 | autor: Region
 

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.088 sek.