BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Kabaret Nowaki wystąpi w Czechowicach-Dziedzicach

17 lutego 2018 roku o godz. 20:30 w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach Dziedzicach wystąpi Kabaret Nowaki. Będzie to prawdziwa „Śmiechokalipsa”, która nastąpi z okazji 10-lecia istnienia grupy.  

Ta przygoda trwa już 10 lat! Kabaret Nowaki dokładnie od dekady bawi fanów dobrej rozrywki. Niezliczone spektakle i programy telewizyjne to doświadczenie, które pozwala na określenie Nowaków mianem ekspertów w dziedzinie śmiechu i żartu. Świętując swój jubileusz Nowaki wyruszają w zupełnie nową przygodę, w którą zabiorą ze sobą publiczność. To będą nowe perypetie znanych już postaci oraz ulubieni bohaterowie w absolutnie zaskakujących sytuacjach - pani Krystyna i Martynka, a także inne nieznane jeszcze wcielenia Ady Borek. Wraz z Kamilem Pirógiem i Tomkiem Marciniakiem w premierowym programie pokażą wszystkie kabaretowe oblicza, które zaskoczą nawet tych, którzy myślą, że znają Nowaków na wylot.

Przez niemal dwie godziny Śmiechokalipsy na scenie Nowaki z siłą Commando, przebojowym urokiem Lary Croft i błyskotliwą mądrością Indiany Jonesa zabiorą widzów w nieznane dotąd rejony rozrywki. To zupełnie nowa era kabaretu, w której Nowaki wyznaczą najlepsze standardy. 

***

Czas trwania programu to prawie 2 godziny.

Cena biletów: 50 zł

Indywidualnie bilety można nabyć w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach  przy ulicy  Niepodległości 53 lub na stronie internetowej: www.biletyna.pl. 

Zamówienia zbiorowe przyjmowane są pod nr tel.: 608-785-994

Bilety wraz z fakturą dostarczane są na miejsce pod wskazany adres, płatność za faktury do uzgodnienia. Ilość miejsc ograniczona.  

 


dodano: 2018-02-06 | autor: Region
 

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.091 sek.