BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Przywłaszczył samochody warte 180 tys. zł

Śledczy z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą w Bielsku-Białej odzyskali samochody warte 180 tys. zł. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który na terenie firmy transportowej przechowywał dwa przywłaszczone pojazdy. Policjanci ustalili też miejsce pobytu poszukiwanego 29-latka, który jest podejrzewany o przywłaszczenie dwóch kolejnych aut.

Śledczy zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej uzyskali informację, z której wynikało, że na parkingu jednej z firm na terenie miasta znajdują się dwie skody - octavia i superb, które zostały przywłaszczone. Policjanci wkroczyli na teren firmy i odzyskali te pojazdy.

Dalsze czynności prowadzone w tej sprawie doprowadziły do odzyskania dwóch kolejnych samochodów marki Citroen Nemo oraz Renault Espace. Śledczy odnaleźli je na jednej z prywatnych posesji w Grodźcu. Ustalili też miejsce pobytu poszukiwanego przez policję 29-latka, który jest podejrzewany o przywłaszczenie tych pojazdów. Wkrótce o jego losie zdecyduje prokurator. Grozi mu do 8 lat za więzienia.

Źródło: Policja Bielsko-Biała dodano: 2018-01-18 | autor: Region
 

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.090 sek.