BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Kotowicz odchodzi z COS-u

Po ponad ośmiu latach Grzegorz Kotowicz przestał być dyrektorem Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyrku. Były już szef szczyrkowskiego COS w tym tygodniu został zastępcą dyrektora Administracji Zasobów Komunalnych w Czechowicach-Dziedzicach.

Podczas kadencji Kotowicza zmodernizowana została baza COS w Szczyrku – m. in. odnowiony hotel, wybudowana druga hala sportowa, a przede wszystkim nowa kolejka na Skrzyczne – najpierw na górnym odcinku Jaworzyna – Skrzyczne, a w minionym roku na dolnym. Zmodernizowane zostały też trasy narciarskie. Kotowicz, przez ostanie lata także odpowiedzialny za proces inwestycyjny na Wielkiej Krokwi w Zakopanem.

- Moja przygoda w COS-OPO w Szczyrk zakończona. Bardzo dziękuję wszystkim moim współpracownikom i ludziom, z którymi działaliśmy dla dobra naszego Ośrodka. Szczególne podziękowania dla załogi OPO w Szczyrku, pracownikom COS Warszawa i wszystkich OPO, pracownikom MSiT, urzędnikom różnych instytucji, samorządowcom i wielu innym życzliwym ludziom. Bardzo wam dziękuję za wsparcie i pomoc w działaniach w prowadzeniu ośrodka oraz w inwestycjach. OPO w Szczyrku to nasze wspólne dzieło. Dziękuję za szkołę życia. Naprawdę było warto – napisał Kotowicz na swoim facebok'owym profilu.

Po odejściu Kotowicza spekuluje się, że nowym dyrektorem szczyrkowskiego COS-u zostanie jego dotychczasowy zastępca, Ireneusz Furczyk.  

Przypomnijmy, że w przeszłości Kotowicz był znakomitym kajakarzem. Dwukrotnie stawał na najniższym stopniu podium Igrzysk Olimpijskich (Barcelona 1992 i Sydney 2000). Po zakończeniu kariery sportowej został dyrektorem Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyrku. W 2014 z ramienia Platformy Obywatelskiej uzyskał mandat radnego powiatu bielskiego. W 2015 był członkiem honorowego komitetu poparcia Bronisława Komorowskiego przed wyborami prezydenckimi. W tym samym roku bez powodzenia kandydował do Sejmu.  dodano: 2018-01-18 | autor: Region
 
 
pici polo
@Pracownik. Czy myślisz ,że te twoje zdania kierujesz tylko do idiotów ?. Nie ;są jeszcze tacy którzy wiedzą,że obecnie "cała władza w ręce rad",oczywiście tych pisiarskich.
2018-01-25
 
Pracownik
Zakończył pracę został pożegnany halo jakieś to nie stanowisko wybieralne tylko Ministerialne .Sprawa odejścia po tylu latach jest oczywista.
2018-01-25
 
Nadregionalny
@Regionalny.Za to zastępca, pisuar jest czysty jak łza.Zresztą jak wszyscy w tej zakłamanej pisiarskiej bandzie !
2018-01-24
 
Regionalny
Po raporcie Nik może być nie tylko zwolnienie tylko większe konsekwencje dla Pana z PO.
2018-01-24
 
pici polo
@Klosterfrau.Mylisz się,bo jak by wyniki NIK-u były nie ten tego,to nie awansowali by na szefa zastępcy.Z tym,że pisiory to sprawiedliwi inaczej,stąd taka decyzja.To jest moje zdanie,a Szczyrkowianin mógłby spędzić trochę czasu nad polszczyzną,jak chce gdziekolwiek,cokolwiek pisać.Pisizm,pisizm ponad wszystko !!
2018-01-23
 
Czytelnik
PO wrót do Czechowic
2018-01-23
 
Klosterfrau
pici polo - masz problem z dekodowaniem wiadomości? Szczyrkowianin chyba chciał napisać, że był kontrola niku-u i przez jej nie za dobre wyniki Kotowicz wyleciał. Chyba że się mylę?
2018-01-23
 
pici polo
@Szczyrkowianin,tyś chodził do szkoły,czy tylko markowałeś? Przeczytaj to co napisałeś i zastanów się ,czy to jest zdanie,czy luźne słowa?
2018-01-23
 
Szczyrkowianin
Region słabo poinformowany widzę była kontrola Nik i jest jak jest
2018-01-23
 
domyślny
Dostał z Warszawy pisiarską propozycję nie do odrzucenia,jako ciało obce w tej bandzie o pisuarskiej proweniencji.
2018-01-22
 
Odpowiadający
Pisze że został zwolniony za porozumieniem stron z Cos Szczyrk który podlega organizacyjnie Cos Warszawa który podjął taką decyzję taka informacja jest na innym portalu.
2018-01-21
 
Pytający
W dalszym ciągu nie widzę odpowiedzi na moje pytania:" Pan Grzegorz został odwołany, zwolniony, czy sam odszedł, zrezygnował ze stanowiska? Może redakcja to wyjaśnić?"
2018-01-20
 
xxy
Furczyk przerabiał stare gruchoty w Jasienicy ale interes idzie srednio to jego ukochany piętaszek daje mu za wierną służę na rzecz dobrej zmiany,daje dużo zarobić bo nie wiadomo czy za dwa lata nie będzie trzeba opuśćić koryta i znowu będzie trzeba wróćić do starych gruchotów,
2018-01-20
 
Bielszczanin
Bilbord PO Kotowicza straszy dalej na wjeździe do Bielska Białej demony wróciły
2018-01-19
 
Tak im daj Panie
Dzisiaj Kogutowi dobierają się do du.y, jutro wezmą się za wicedyrektora.
2018-01-19
 
Zibi
Ta Nicki... i ze wszystkich mediów, które dzisiaj o tym informowały i jeszcze przedruk z Facebooka Kotowicza, bo jest tu cytowany. Żeś trzasnął jak pijany łbem w kant stołu.
2018-01-18
 
Fura,skóra i komóra
@Pytający. Pisiarstwu nic nigdy nie pasuje.Im pasuje tylko pisdowiec na jakiejkolwiek posadzie w czymkolwiek.
2018-01-18
 
Nicki
To dzisiejszy przedruk z Kroniki Beskidzkiej.
2018-01-18
 
Pytający
Coś mi tutaj nie pasuje. Pan Grzegorz został odwołany, zwolniony, czy sam odszedł, zrezygnował ze stanowiska? Może redakcja to wyjaśnić?
2018-01-18
 
okradziony przez pisiorów emer
@Marek.Najmądrzejszy się we wsi odezwał,jak wszyscy na wyjeździe !!
2018-01-18
1 2 Nastpne

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.070 sek.