BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Rekordowa kwesta WOŚP w Jaworzu

W gminie Jaworze wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrali 25 116 zł. Organizatorem zbiórki na rzecz WOŚP była 11. Grunwaldzka Wielopoziomowa Drużyna Harcerska „Impessa” zrzeszona w bielskim sztabie PCK. 

Wolontariusze – harcerze zebrali w tym roku rekordową kwotę 25 116 zł na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczny dochód z 26. Finału fundacji zostanie przekazany na wyrównanie szans w leczeniu noworodków.

Kwota zebrana w Jaworzu jest o ponad 12 tys. zł wyższa, niż ta zebrana przed rokiem. W 2017 roku na konto fundacji z zebranych pieniędzy w trakcie zbiórki wolontariuszy w Jaworzu wpłynęło. 12 992,09 zł. Organizatorką kwesty w Jaworzu jest corocznie hm. Joanna Buzderewicz, instruktor Hufca Beskidzkiego ZHP.

Z Jaworza zostało wysłane również tradycyjne „Światełko do nieba” pokaz sztucznych ogni został zorganizowany przez Ośrodek Promocji Gminy Jaworze, podczas którego można było podziwiać pokaz tańca ognia Aleksandry Stefaniuk. W Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy w Jaworzu zagrała również orkiestra dęta Glorieta.

Źródło: UG Jaworze  dodano: 2018-01-16 | autor: Region
 
 
Guns "n Roses
Duże uznanie. Brawo!Naszej mundurowej lepiej wychodzi wolontariat niż rajcowanie kiedyś. I oby to nie była kampania wyborcza.
2018-01-26
 
Jaworzanin
brawo dla harcerzy , pani Joanny no i dla mieszkańców Jaworza
2018-01-16
 
Ikar
Duże brawa dla pani Joanny Buzderewicz jak i naszych harcerzy.
2018-01-16
1

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.089 sek.