BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

sport

Blisko tysiąc judoków pod Dębowcem

Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe JANOSIK w dniach 13-14 stycznia 2016 roku organizuje Międzynarodowy Turniej Judo Dla Dzieci i Młodzieży „Pokonujemy Granice” oraz Camp-Randori, który odbędzie się w Bielsku-Białej na hali widowiskowo -sportowej „Pod Dębowcem”. 

Turniej odbędzie się w dniu 13 stycznia 2018 a następnego dnia młodzi zawodnicy spotkają się ponownie na macie gdzie wezmą udział we wspólnym RANDORI, które poprowadzi doskonały szkoleniowiec Piotr Sadowski trener 1 klasy w Judo, absolwent AWF, były trener kadry narodowej seniorów.

Po raz kolejny Bielsko-Biała gościć będzie judoków, trenerów, działaczy, rodziny zawodników i kibiców. Od kiedy turniej na stałe zadomowił się „Pod Dębowcem” w każdej edycji bierze udział ponad 700 zawodników między innymi z Polski, Czech, Słowacji, Rosji, Ukrainy, Węgier i Cypru. Gośćmi specjalnymi byli wybitni Judocy tacy jak Paweł Nastula i Krzysztof Kurczyna. Podczas rywalizacji prowadzona była kwesta na rzecz 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Rozpoczęcie rywalizacji w sobotę o godzinie 10.00, zaś uroczyste otwarcie Turnieju o godzinie 10.30. W tym roku do udziału w turnieju zgłosiła się rekordowa ilość ponad 950 zawodników z 80 klubów. 

 

 

Organizatorzy przygotowali dla odwiedzających halę pod Dębowcem atrakcje towarzyszące, takie jak:

 

wesołe miasteczko

strefa nagród specjalnych dla każdego uczestnika

animacje

zajęcia plastyczne

zajęcia sprawnościowe

 

 

Patronat Honorowy nad turniejem objęło Ministerstwo Sportu, Polski Komitet Olimpijski, Polski Związek Judo oraz Prezydent Miasta Bielska-Białej.dodano: 2018-01-12 | autor: Region
 

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.088 sek.