BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Orkiestra Owsiaka zagra w Jaworzu

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 14 stycznia również w Jaworzu. Kwestować na rzecz WOŚP będą wolontariusze z 11. Grunwaldzkiej Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej „Impessa”. Tradycyjnie odbędzie się również „Światełko do nieba”, które uświetni występ Orkiestry Dętej Glorieta.

W Jaworzu będzie można wesprzeć fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku harcerze z 11. Grunwaldzkiej Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej „Impessa”, zrzeszeni w bielskim sztabie PCK, kwestować będą na ulicach i w miejscach użyteczności publicznej w Jaworzu. Wolontariuszy będzie można znaleźć w rejonie sklepów: Netto, Biedronka, Lewiatan, przy stacji paliw Circle K, nieopodal Muzeum Fauny i Fory Morskiej i Śródlądowej oraz kościołów. W ubiegłym roku udało się zebrać 12.992,09 złotych.

Akcją, podobnie jak poprzednio, dyryguje hm. Joanna Buzderewicz – wiceszefowa Hufca Beskidzkiego ZHP. 26. Finał zakończy się tradycyjnym „Światełkiem do nieba” o godz. 20.00. Poprzedzi go Koncert Orkiestry Dętej Glorieta przy budynku OSP w Jaworzu.

Źródło/zdjęcie: UG Jaworze dodano: 2018-01-11 | autor: Region
 
 
axl rose
A ta pani ze zdjecia to dalej mundurowa? Poseł Pieta już rok temu godoł że jak jakiś funkconariusz wspiera WOŚP to niech pisze prośbę o zwolnienie?
2018-01-23
1

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.087 sek.