BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Wyrwał kratę i uszkodził dwa samochody

Informacje przekazane przez świadka przyczyniły się od zatrzymania mężczyzny, który uszkodził dwa samochody. Chuligan spowodował szkody, które sięgają ponad tysiąca zł. Sprawca został zatrzymany przez czechowickich policjantów i strażników miejskich. Za przestępstwo to grozi mu do 5 lat za kratami. 

Do zdarzenia doszło nocą 9 stycznia w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Tetmajera. Nietrzeźwy mężczyzna wyrwał kratkę zabezpieczając studzienkę ściekową i uszkodził nią dwa zaparkowane samochody – audi i nissana. Właściciele wycenili straty na kwotę 1200 zł.

Jeden z mieszkańców zauważył chuligana. Swoje spostrzeżenia natychmiast przekazał stróżom prawa. Informacje te przyczyniły się do zatrzymania 30-latka. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Sprawca jest już po zarzutach. O jego dalszym losie rozstrzygnie wkrótce prokurator.

Źródło: Policja Bielsko-Biała dodano: 2018-01-10 | autor: Region
 

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.116 sek.