BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

kultura

Wspólne kolędowanie w Bierach

Od modlitwy w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bierach rozpoczęły się uroczystości Święta Trzech Król. 

Wiele osób z okazji święta nałożyło korony na głowy,  a spod kościoła radosna procesja wyruszyła do fili GOK w Bierach, gdzie odbyło się wspólne kolędowanie. Towarzyszył mu występ Zespołu Regionalnego „Bierowianie”, który stworzył wspaniałą atmosferę spotkania noworocznego. Kolejny występ muzyczny należał do dzieci ze scholii miejscowej parafii, które również zaśpiewały kolędy.
 
Wójt gminy Jasienica Janusz Pierzyna podziękował mieszkańcom Bier i miejscowym organizacjom za przygotowanie Orszaku Trzech Króli. – To wszystko dzięki waszej życzliwości i pracy, a to by nie było możliwe gdybyście nie byli jednością. Dziękuję wam, że zgodną pracą i wzajemną życzliwością przyłączacie się do inicjatyw, służących całej naszej gminnej społeczności – mówił wójt Janusz Pierzyna.
 
Za udział w imprezie i pomoc przy jej przygotowaniu dziękowała uczestnikom również główna organizatorka spotkania radna i sołtys Bier, Maria Bury. Dla gości imprezy przygotowano gorący żurek i pyszne ciasto, o co zadbały panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Bierach.
 
Zdjęcia z tego wydarzenia można obejrzeć klikając tutaj. 


dodano: 2018-01-08 | autor: Region
 

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.087 sek.